Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bella, imi pare rau ca trebuie sa treci prin durerile astea :(

Multumesc de compliment, you scored unde trebuie :)))))

Apropo de corp chiar ma gandeam ca prietena noastra comuna, Rhonda, nu are patratele...si ca fetele la care ma uit eu pe fb (da, recunosc) sunt de fapt cele care fac fitness. Prin urmare am cauatt programul uneia, michelle Lewin si voia oncerca sa il fac, sa vad ce rezultate voi avea.

tocmai mi-a spus acum o fata de la kickbox care are vreo 1,80 si ceva si avea 60 si putin d ekg, care s-a transformat incredibil dupa ce a inceput sa si alerge ca parte din antrenament---ca nu s-a mai antrenat de vreo 2-3-4 saptamani max. si ca a pus 5 kg ....damn.

 

 

 

XIO

iti spun un secret, patratele nu conteaza, sau nu ajuta mult, am vazut multi lupatatori cu patratele de zicei mama astia mananca copii cruzi si in the end sa dovedit a nu fi cei mai buni, dar.....tocmai astia fara patratele is mai buni si agili(nu toti) nu stiu de ce [:)]  ca in cazul lui Ronda [:)] si ea nu e singurul exemplu,

eu iti urez succes la patratele [:)] nu e usor, eu imi fac curaj cu hot yoga vreau sa fiu elastica [:)] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Belladonna, stiu ca la ei nu conteaza muschii. Adica li s efalfaie daca au sau nu patrtatele si daca arata sau nu estetic. Dar ma gandeam ca un atlet care face atata sport si la asa un nivel trebuie sa aiba abdomenul sculptat.

Se pare ca nu. :))

 

eu am observat ca daca nu mananc corect indiferent de cat sport fac nu se mai vad.

Deci e adevarat ca abdomenul se face in bucatarie. Spunea si tipa asta, Lewine, ca facea sport serios de tot dar pana nu a inceout sa manance conform planului nu a avut rezultatele dorite.

 

 

 

Eu la invatatura am avut pana in clasa a 12 intodeauna mediile anuale si trimestriale/semestriale peste 9.

abia in facultate am experimentat notele mici, in primii 2 ani cand era materia arida si te intrebai daca esti la medicina si cand vine partea interesanta, dupa aia am avut si bursa.

Sotului i s.a cam falfait de note in liceu, a avut medii peste 8 dar nimic fantastic.

in facultate insa a a intrat in primii 5, a terminat in primii 5 si a avut bursa toti anii. Iar la ei erau 7-8 pe un loc si ultima nota de intrare la facultate a fost 9,40 si ceva.

Colegii mei de facultate care se tarau prin ani si aveau 5.6.7 lucreaza fara probleme si sunt la fel de apreciati ca bursierii.

Asa ca nu va cramponati asa de mult pt note, daca nu sunt extrem de importante la ceva (cum e in Germania), nu pecetluiesc destine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...