Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai zice barbatul, ca el e cu ochii pe bursa, ca va fi o reactie in lant. Grecia kaput, business-uri europene afectate, business americane afectate, toata bursa pe roșu. Acum când si cat, nu știe nimeni ...

 

Eu chiar ma intreb,  ce înseamnă o tzara in colaps. Exista in istorie asa ceva ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Osteopata mea face ce face naprapatul tau!

 Am uitat de osteopat. E o meserie care nu e legitimata in Suedia. Se practica dar la scara mult mai mica asadar. Facultate de 4,5 ani, nu e sustinuta de stat. 

 

Osteopatul face cam ce face naprapatul da, cu exceptia ultrasunetelor si a tratamentelor electrice. Eu as zice ca aduce mai degraba a kiropraktor. Dar e totusi diferita, din moment ce exista separat. Am citit ca in alte tari europene, inclusiv UK e meserie legitimata, deci practicata mai larg. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Modern Family - Season 1-Ep 11:

 

Alex (16 years old) : What's the most irritating thing my parents say to me?

 

Manny (8 years old) : "That's too much cologne."

 

Haley (12 years old) : "That's how girls end up dead."

 

Luke (9 years old) : "Don't talk black to me."

 

Manny (8 years old): "It's inappropriate because she's your teacher."

 

Luke (9 years old): How do you even talk black? Like, end words with "izzle"?

 

Alex (16 years old) : It's talk back, you idiot.

 

Luke (9 years old): Oh.

 

Alex (16 years old) : "Act more like an adult." What does "act more like an adult" even mean?

 

[:)]  [:)] [:)]  [:)]  

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Modern Family e tare haios. L-am urmarit o vreme, acum l-am pierdut, nu e ceva care sa ma tina asa cu sufletul la gura, dar e simpatic. 

 

The big C ai vazut Letitia? Asta m-a tinut tot asa cu sufletul la gura, mianna stie  [:)] . (sper ca aici imi amintesc bine) 

 

Apropo cum mai stai cu fluturasii?  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai zice barbatul, ca el e cu ochii pe bursa, ca va fi o reactie in lant. Grecia kaput, business-uri europene afectate, business americane afectate, toata bursa pe roșu. Acum când si cat, nu știe nimeni ...

 

Eu chiar ma intreb,  ce înseamnă o tzara in colaps. Exista in istorie asa ceva ?

si al meu barbat e cu bursa de multi ani da el vad e foarte relaxat, problema zice el ca daca iese grecia si alte tari o sa zica ca nu mai vor in UN,

 

eu sant mare fan Modern Family, miercurea e ziua mea cad ma uit la seriale [:)] mie imi plac de cei doi gay, bai ce simpatici sant mai ales cel grasut [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai zice barbatul, ca el e cu ochii pe bursa, ca va fi o reactie in lant. Grecia kaput, business-uri europene afectate, business americane afectate, toata bursa pe roșu. Acum când si cat, nu știe nimeni ...

 

Eu chiar ma intreb,  ce înseamnă o tzara in colaps. Exista in istorie asa ceva ?

Da, Islanda. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Modern Family e tare haios. L-am urmarit o vreme, acum l-am pierdut, nu e ceva care sa ma tina asa cu sufletul la gura, dar e simpatic. 

 

The big C ai vazut Letitia? Asta m-a tinut tot asa cu sufletul la gura, mianna stie  [:)] . (sper ca aici imi amintesc bine) 

 

Apropo cum mai stai cu fluturasii?  [:)]

Nu, n-am vazut big C ca am crezut ca e despre o femeie bolnava de cancer si nu pot urmari filme de astea tragice. Adica le evit. Sa vad daca este pe Amazon sau Netflix.

 

Ce fluturasi? [:-@]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa ..de grasul ala imi place si mie ...e bestial.

 

Joaca atat de bine, oare o fi gay si in real life ?

nu prea se stie [:)]  cica nu e dar nici prietena nu are sau tine la secret [:)]

 

da dar Islanda si-a reventi acum e ok cu economia si merge ok , nu a stat incotopenita in cadere ca grecia [fri]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...