Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Modern Family e tare haios. L-am urmarit o vreme, acum l-am pierdut, nu e ceva care sa ma tina asa cu sufletul la gura, dar e simpatic. 

 

The big C ai vazut Letitia? Asta m-a tinut tot asa cu sufletul la gura, mianna stie  [:)] . (sper ca aici imi amintesc bine) 

 

Apropo cum mai stai cu fluturasii?  [:)]

da, aici iti amintesti bine [:)]

 

fluturasii-s la locul lor, mersi de intrebare [flo2]

 

acum ma lasa pe mine memoria: am spus sau doar am vrut sa spun ca mi-au placut mult si calareata, si freza calului?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 860
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Nu, n-am vazut big C ca am crezut ca e despre o femeie bolnava de cancer si nu pot urmari filme de astea tragice. Adica le evit. Sa vad daca este pe Amazon sau Netflix.

 

Ce fluturasi? [:-@]

pai despre asta si este; dar nu-i chiar atat de tragic - cu exceptia ultimului episod.

 

fluturasii erau ai mei [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Eu va recomand cu caldura, daca aveti spate dureros, cu muschi intepeniti, apelati la osteopat/naprapat, kineopat, cum i-or mai zice, ca tare eficient mai e. A facut minuni cu umarul meu si spatele e din ce in ce mai bine. Vai Buflea de-abia astept sa mergem la koreeni.

 

si eu, si mie :). Am si o droaie de colegi care zic la fel. 

 

Eu o sa merg si la gimnastul medical, sa vad el ce zice/face. Ii testez acum :). 

 

Dar masajul, impulsurile alea electrice si apăsătul in punctele trigger sunt super. Coloana ma doare mai putin, spatele el tot, mai putin. Umărul si el m-a durut mai putin dar acum a revenit durerea, dupa concediu mai merg. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am revenit din tabara dela biserica.

 

pur si simplu nu am cuvinte sa va descriu amploarea acestui eveniment.

copiii astia sunt  binecuvintati peste masura.

 

au fost in jur de 700 de copii in tabara +400 voluntari adulti/copii.

biserica se pregateste pt acest eveniment in fiecare an cu 6 luni inainte.

 

 

 5 zile de fun, fun, fun! pe fiecare zi aveau show-uri muziccale cu efecte sonore si de lumini, apoi ora de experimented laborator, crafts, jocuri...inflatables,masinute, rock climbing, basketball...zinic 3 ore pline de activitati.

 

am servit zilnic masa (am fost in charge [:)] ) la toti voluntarii. pe fiecare zi aveam meniu diferit(Mexican, francez, mediteraneean, American), mancare super buna si diversificata.

 

ce sa mai a fost super experienta. cand ma duceam la William il vedeam mereu de mina cu cite o fetita. chiar rideam cu sotul, zicind ca printer fetele astea de 5 ani, o fi si viitoarea lui sotie...si I-am recomandat sa se poarte cit se poate de frumos ccu ele. [:-)))]

 

experienta extraordinara si pt el care nu are frati/surori mai mici. cum e sa fie in charge of other, sa aiba grija, sa ii supravegheze, ghideze ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...