Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Razvan si Diana - end story


Recommended Posts

  • Administrators

Mi-a parut tare rau cand am citit stirea asta: Răzvan Simion confirmă despărţirea de soţia sa, după ce au apărut informaţii potrivit cărora ar avea o relaţie cu Lidia Buble.

 

 

Diana, o membra DC de acum cativa ani ... Razvan e prezentatorul de dimineata de la Antena1.

 

Imi placea tare mult acest cuplu. [flo2]

 

Despre ei si povestea lor - a scris chiar Diana aici: Doamna Simion: Cum e sa fii sotie de Vedeta

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 83
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sincer nu stiu daca Diana mai e membra sau nu ,daca mai citeste sau nu, dar poate ar trebui sa ne abtinem sa discutam subiectul din solidaritate cu ea. numai usor nu i-o fi sa-si vada viatza subiect de tabloid. 

Eu nu pot decat sa-i urez multa fortza sa treaca cat mai usor prin nebunia asta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Marina, pai despre asta este vorba aici - nu barfim detaliile - ci presupun ca acest divort ii afecteaza pe amandoi. Nu inteleg de ce ar trebui sa ne abtinem sa discutam despre un divort care e public in toata presa romaneasca. Sunt persoane publice si parinti minunati.

Divortul se poate intampla oricui - chiar si celebritatilor,  iar oamenii inteligenti trec peste asta cu multa demnitate.

Si cred ca Diana poate gasi solidaritate si prietenie aici - in aceste momente grele.  Nu are sens sa ignoram prezentul.

 

Multa putetere ambilor si le doresc sa isi recapete echilibrul in viata. [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca mai citeste pe aici. Dar din cate o cunosc eu pe ea nu cred ca-i place sa fie in prim plan sau sa fie considerata vedeta si prin urmare viata sa-i fie discutata. E o persoana puternica si ambitioasa si sincer sper sa nu se intre in detalii aiurea in media.

Imi aduc aminte ca era cu noi la odisee, cu baietelul, cu Tudor. Fetita e mai mare cu cativa ani. Ne-am si intalnit cu ea, in Cismigiu, in 2009 parca...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

multi spun ca nu sunt nici primii, nici ultimii care au divortat, ca daca nu mai sunt fericiti impreuna, bla bla

ceea ce dezamageste la Razvan este faptul ca in emisiunile lui de fiecare data cand erau invitate pipite din astea mai mult dezbracate, el era cel care le dadea peste nas, era clar ca uraste faptul ca multe din vedetele feminine de la noi se afirma mai mult bazandu-se pe aspectul fizic (si ala creat artificial) decat pe talentul muzical. si tocmai el a fost cucerit de o astfel de pipita.

il credeam mai presus de superficialitatea asta si de influenta comercialului. se pare ca totusi este mai slab decat parea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...