Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Strumphitza, superbe pozele voastre. Mai si umbreluta aceea delicata e fix ce lipsea intr-un lan de lavanda. Imi pare rau ca te simti atat de lipsita de energie. Si e si mai rau ca nu gasesti cauza migrenelor, a starii de rau. In poze arati tare bine dupa orele de chin. Sau ti-e rau in masina?

 

Umbreluta i-am cumparat-o acolo, desi aveam si acasa una mult mai mare, dar tot danteluta, de vreo 4-5 ani o am cumparata dar am uitat-o acasa. Asta e micuta pentru copii, dar draguta si i-a placut si ei mult de o voia si in masina in drum spre casa.  [batcap]

Nu mi-e rau in masina, nu am probleme, niciodata nu am avut rau de masina... doar ma simt sfarsita de puteri si atunci in masina aveam niste dureri nebune de burta, niste crampe... de ziceai ca-s gata de nascare  [fri]  [alcool]  Toata ziua de sambata m-a tinut asa, cu ceva pauze.. abia dupa vreo 4 pastile de nurofen forte m-a mai lasat.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut poze minunate de la Mihaela si Strumfi [flo2]

Un tort minunat la care nu am voie nici sa poftesc. [smulgpar]

Am ratat, cred, multe zile de nastere. La multi ani Petrei de Mihaela. [pk]

Felicitari lui Dani si cretulinei pentru rezultate si evolutie. [il]

Altii se plimba prin Scotia si sunt premianti. Bravo lui! Elyda, ai toate motive sa fii mandra.

Am fost in weekend la Sighisoara. Turbo a fost tare cooperant, i-a placut tare mult. Drumul cam lung dar nu au fost probleme. Chiar e un baiat de comitet. Eu am facut o alergie ingrozitoare in pensiunea unde stateam si uite asa ne-am mutat la hotel. Alergia am facut-o si afara. Cred ca nu-mi prieste sa stau pe langa ziduri vechi.

Acum asteptam sa plecam la mare, si sper sa reusim sa mergem si la Rasnov.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Yagmur, sa va fie de bine  [:)]  

Sighisoara imi starneste amintiri ft frumoase..dupa ce l-am cunoscut pe al meu, prima calatorie am facut-o in Ardeal...asa ca am vizitat si Sighisoara  [:I] eu o cunosteam, dar imi place in continuare ft mult...ultima data am fost acolo acum 11 ani, cu un prieten de-aici...ar trebui sa mai dam o fuga in anii urmatori...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, i-a cescut parul cretei si nu vrea sa o tund deloc deloc! Ii place tare cand o las cu parul in vant, in fiecare dimineata ne certam, ca eu vreau sa i-l prind ca e cald la gradi la joaca si mai ales acum cand e asa cald... ba se si trezeste toata uda de transpiratie ca ii e cald noptile... si trebuie s-o usuc cu feonul. Nu mai spun cat imi ia s-o descalcesc, cu tot cu solutie speciala. Copil cret mi-am dorit, asta am!  [alcool]

 

Bella, la multi ani sotului! Sa traiasca o mie de ani sanatosi si fericiti alaturi de voi! [s] 

 

Rox, deci te-ai destrabalat in weekend!  Sa-ti fie de bine! Copiii cu cine i-ai lasat? Cu bunicii cred...  te invidiez, vreau si eu bunici in preajma sa pot sa fug si eu cu Nick la un film/teatru/opera! [:D] 

 

Aqai, a trecut raceala? Ati terminat renovarea? Va pregatiti de ziua  [canada] ? 

Xio, sa intelegem ca o sa vina barza?!  [biz]

 

Ioana, da cate ai facut si smoturit!  [pk]  Ma bucur ca ai atata enrgie, mai salveaza un gram si pentru dupa ce o veni Saltaricea! [il]  Mama cum se mai simte?  [flo2]

 

Helbi, distractie faina cu cele 2 adolescente in casa! Ce-mi place schimbul asta de experiente!  Poze si povesti de la Istanbul nu ne arati/spui?  [8D]

 

Yagmur, super la Sighisoara! Ma bucur ca v-a priit si i-a placut lui Luca! [flo] Poate ajungem si noi iar vara asta. De data asta si cu Sophia.  Asa multe as vrea sa ii arat lui Nick dar din pacate nu o sa am timp destul. 

 

Mihaela_S, abia acum a ajuns vederea? Oricum, nu au ajuns nici pe jumatate din cate am trimis, cred ca posta italiana e de vina.  [mai]

 

Kariguld, gata cu perdelele? Le-ai taiat pana la urma? [:)] super vis ai avut, am si eu acelasi stres cu intalnirea din august! [:-)))] 

 

Dark, nu nu... nu e nevoie de congrats! [:D] daca iti spun ce intelesesem eu la prima citire ?!  [|)]  Eu credeam ca intrebi daca pe raportul Sophiei i-a scris educatoarea "congratulations in order"  si aveam de gand sa spun ca nu, ca nu m-am uitat foarte atent ca e pe 2 pagini, dar poate o fi scris pe undeva si nu am vazut eu, dar pana la urma m-am prins eu ce ai vrut sa zici!  [batcap]  [:-)))]  [:-)))] Vacata placuta lui Mister in Franat la bunici! Sigur o sa aiba foarte mult fun cu verisorii! Cand plecati in Ro si cat stati? La Londra cand veniti ?  [il] Sa stapaniti sanatosi masina si la cat mai multe aventuri frumose cu ea!  [flo2]

 

Rufus, vacanta placuta Anei. Sper sa vina din tabara cu multe amintiri frumoase de care sa isi aduca cu drag aminte mai tarziu. [:)] 

 

Otilia, tu cum te mai simti? Minunate blondutele tale, le-am admirat deunazi in poze. La munca tot naspa situatia? [flo]

 

Didi, vezi ca ai multe absente, sa aduci scutire! (poze) [:p] 

 

Laura78nico, tot pe fuga pe la noi in ultima vreme. Ce muncesti de nu mai pot fara tine 5 min? [:D] Ce fac copiii in vacanta? Cand plecati la mare?  [pool]

 

Ella, sper sa scape de emotii Marcia si sa se infrupte dupa cu o felie de salam. Mi-ati facut pofta!  [jamaica]

 

Coca, voi ce mai faceti? Unde mergeti la mare vara asta? Astept inca pozele din mai! [;)] 

 

Daniela, tu vrei tu parca pentru ziua consortului ? sau ziua ta? sau doar o pofta?  [yum]

Julia, vacanta placuta! Noi avem scoala/gradi pana pe 22 iulie! Ni se lungesc urechile! Abia astept si eu sa ajung in ro sa mananc ceapa verde cu rosii si branza! [pofticios] 

 

 

 

De vreo ora m-am apucat sa scriu mesajul asta, dar intre timp s-a trezit mandra si am pregatit-o si acum m-am intors de la gradi. E o caldura nebuna afara si e doar ora 9.20!  [smulgpar]  Maine va fi si mai cald! azi noapte nu am dormit foarte bine si mi-s in picioare de la 5 jumate!  [alcool]  Plus ca de vreo juma de ora iar m-au luat durerile alea aiurea de burta, niste crampe nebune... si nu stiu de la ce?! Ma mai dor si rinichii....  [fri]  Cred ca e cazul sa sun la Dr. sa imi fac o programare. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...