Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

daniela nu mi-a zis nimic niciunul din cei dpi naprapati la care am fost ca as avea nevoie de un numar de sedinte. Multi colegi de ai mei au fost, le-a trecut si mai fac exercitii, nu au nevoie sa mai mearga. Dar daca ma va durea iar voi merge. Atat am simtit eu ca am nevoie. 

 

dark ce bine te inteleg! drum bun lui mister mister si sa nu iti faci griji multe.  [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Simonna, la multi ani!!! [s]  [s]

 

Letitia, da, am vazut.. are o pasa tare nproasta Simona. Noric ca incepe sezonul pe hard, care ei ii convine... sper sa isi revina repede.

 

Dark, drum bun lui Lachlan la Londra! Si sa stapaniti sanatosi masina si fara incidente ;)

Judas am mai vazut, cand eram insarcinata cu Eva :))). De Helloween ma oftic... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of, of..oare am gresit subectu [8)] , acu ma simt cam asa [zirea]

 

Buflea, iesi din butoi..si fixeaza bine capacu..Numai Ioana are dreptu sa predea stafeta, amatoare? Strumfi deja s-a inscris pe lista..mai sunt? [:-/]

 

hai apari la orizont si spune cum au decolat copii?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, cate ai facut... si eu zic ca se apropie rapid nasterea, ma indoiesc ca o sa mai stea Saltaricea prea mult in burtica. Eu as zice sa te mai hodinesti un pic, ca dupa aia asta o sa-ti lipseasca...curatenie pot face si altii [batcap]

 

 

Pai, ma laud si eu cat sunt harnica, dar nu inseamna ca sunt asa mereu [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...