Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

dark, sa stapaniti sanatosi masina. (cred ca am retinut bine) 

 

 

 

strumfi, sanatate multa. mie nu-mi place ce aud ca iti e asa rau. stii cauzele, ai mai facut niste analize? 

 

 

 

desi am mai spus, inca o data urez felicitari celor harnici si premianti   [flo2]  [flo2]

 

 

vine caldura, azi am avut doar 28 de grade si a fost acceptabil, dar de maine pana duminica vom avea peste 30 grade. asta ca sa nu ne mai plangem ca nu avem vara si caldura. 

astazi m-am suparat rau pe tata. io nu pricep si nu voi pricepe niciodata de ce nu ne spune si noua, copiilor lui,  cand unul din ei este bolnav. mama e in spital. sora mea  a aflat de la fratele tatei, intamplator. nu stim nimik, ce are, ce sa intamplat.... nimik.  [alcool]  acum cativa ani cand tata s-a imbolnavit si  a avut nevoie de dializa, noi am aflat abia dupa cateva luni ca el facea dializa.  [fal] cum mai sa nu spuna nimik, ce-o fi in capul lor?  [alcool]  si am vb saptamana trecuta cu ei, amandoi debordau de voie buna si imi povesteau ce planuri nastrusnice au.....  [fri]

cum credeti ca m-am dus azi la servici? cu niste nervi pe mine..... si primul ce mi-a iesit in cale a fost colegul rapitor. asa ca  a incasat gratis o prelegere cam lunga. bine ca ma lasat sa vorbesc, altfel....  [:-)))] m-am mai linistit cand mi-a spus ca si parintii lui sunt la fel, a aflat la cateva luni de tatal lui ca a avut operatie pe cord. deci mai sunt si altii, dar eu tot nu pricep.... 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...