Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

La noi e canicula, te prajesti afara...la 7 erau 21°, la 12 erau 30...acum sunt 35°...noroc ca e racoare in casa...

 

Marcia a intarziat azi juma de ora, m-a speriat de numai...i s-a dezumflat roata de la bici, asa ca a venit pe langa ea de la scoala....a crezut ca e ceva cu cauciucul...din fericire era doar ventilul deschis....am umflat roata si e totul ok...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi e cald si frumos. Azi. Maine cred ca iar ploua si se racoreste vremea [batcap] [batcap]

 

Inca o data, multe multumiri pentru gandurile bune pentru masinuta [flo2] [flo2]

 

Sanatate multa la flacaias, Didi, sa treaca bine bubele, loviturile si juliturile colaterale [flo2] [flo2]

 

Daaa, asa cum a zis Elyda e tare faina Glasgow Uni, zici ca esti in Hogwarts pe acolo Tot la Glasgow Uni au studiat si sotul, si sora lui, si tatal lui, ne-am bucura daca si juniorii nostri tot acolo vor vrea sa mearga sa se scoleasca.

 

Despre kilturi. Commando [ups]  Asta-i traditia, cum s-ar zice fara budigai. Desi in ultima vreme, cum multa lume isi inchiriaza kilturile, vrand-nevrand sunt obligati sa poarte budigai, ca mno.. motive de igiena. Dar de la sotu' citire, pana acum cativa ani daca cumva se prindea careva ca vreun scotian in-kiltat era cu budigai pe sub kilt, se facea serios misto de el. Acum, s-a dus si traditia asta [batcap] , in numele lu' "'elf&safety" [batcap]

 

Ella, bine ca s-a putut repara bicicleta [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A venit al meu acasa, il doare burta si genunchii; nu stiu ce-a mancat ieri la pranz la job, ca azi noapte m-am trezit cand aparea de la baie...nu am simtit cand a plecat de langa mine, asa ca m-am speriat de numai  [batcap] a spus ca nu poate dormi, asa ca a citit ziarele pe net vreo 2 ore...la 5.30 s-a trezit si a plecat la munca...i-am facut acum ceai de menta si i-am dat imodium...barbatii astia  [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna de dimineata si de la mine,

 

Ella, felicitari pt referatul Marciei...foarte frumos si foarte complet.

 

Didi, aveti grija de capetele voastre ...sanatate multa.

 

Frumoasa universitate ...parca ar fi in H. Potter

 

Daaa...asa a zis si Londonezul. Ca statea acolo si se astepta sa apara H Potter de  pe undeva. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 Dar de la sotu' citire, pana acum cativa ani daca cumva se prindea careva ca vreun scotian in-kiltat era cu budigai pe sub kilt, se facea serios misto de el. Acum, s-a dus si traditia asta [batcap] ,

 

 

bai tata, toate lucrurile bune se duc pe apa sâmbetei!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bai tata, toate lucrurile bune se duc pe apa sâmbetei!!!

Deci trebuie sa tai de pe lista cu "frumusetile naturii si ale oamenilor":)) acest obiectiv turistic extrem de interesant si atractiv pentru care mi-am propus sa vad Scotia...uite asa devin unele locuri mai "sarace"... [:-)))]

 

Offff... [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...