Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Oare pot face tortul cu 3 straturi de mousse de ciocolată într-o tavă mai mică fără pereți detașabili sau mă complic? Aș pune hârtie de copt pe fund, două fâșii lungi în cruce (ca să pot să-l scot), apoi o foaie rotundă chiar pe fund și o altă foaie pe margini. L-aș scoate trăgând de fâșiile lungi. Și aș face blat ca la cheesecake din biscuiți, să se țină când îl ridic.

 

Am tavă cu pereți detașabili dar e prea mare pentru mâine, o să fim doar noi doi ca porumbeii [:D].

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana am avut un Mont Blanc, cu penița de platina. Foarte bun stilou. Si eu votez cu MB :). 

 

Didi felicitări, esti grozava! 

Ce ati mai pătimit!  [flo2]

 

va Invit la noi pe insula, azi 24 de grade, zilele ce vin pana la 27, dar nu cred sa sara de 30. Oricum e cald, la soare e toropitor. Dar la umbra e numai bine. In we avem zile cu soare si calde, o sa merg la plaja si baie in sfârșit! 

 

Am fost azi in oraș, ce Nebunie! Aseara nu am ajuns. Dar stiu din anul trecut cum e. In general eram plecați in perioada asta in concediu. Si pe drumuri e aglomerație, nu-mi place. Dar stiu ca pana e așa, e vara. Cand pleacă lumea, începe toamna. 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, si eu tot pt Montblanc votez...i-am luat si noi unei colege din Asia, l-am si inscriptionat..

 

Al meu cred ca a facut indigestie....are si temperatura, il doare si capul...e rosu ca racul...azi a baut doar apa si ceai de menta...m-a intrebat mai devreme daca poate manca inghetata  [batcap] i-am zis sa-si puna pofta in cui, doar ceai de menta si paine prajita...i-am luat branza Feta, ca mi-a fost mila de el...am mancat si eu si e ft buna; e din lapte de oaie si capra, dar nu se simte...

 

Miha, va trimitem noi caldura, ca e prea racoare la voi  [:D] in casa e bine, cand iesi afara parca intri in cuptor...in Elvetia caldurile peste 25° sunt neobisnuite...si se va ajunge si la 38°...noroc ca noapte e racoare, ca altfel ne culcam in boxa...ii luam locul lui Luis pe canapeaua de-acolo..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...