Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Da, putin mai cald as vrea, ca nici marea nu s-a încălzit inca...dar acum vine sezonul de baie, in Iunie inca e rece. Mereu dupa ce veneam din concediu mergeam la mare, adica dupa 15 Iulie. 

Daca nu, ma duc la piscina, acolo apa e încălzită pana la 24 de grade :). Buna se înotat. :)

 

daniela ce campanie? 

 

Ella nu a facut insolație cumva?

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Rox, cu mare drag aș invita ajutoare la tort, dar domnul meu e aricios în perioada asta. Până nu termină campania nu te înțelegi cu el [fri] . Adineauri m-a pus să mă uit pe prognoza pe zilele următoare, să vadă dacă plouă sau nu...

 

da mai, stiu si io unu :)) zici ca secera cu manutele lor :)

da, s-a schimbat prognoza, ploua si vineri si sambata...:(

 

Mihaela, campania agricola.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La ce ora e? Eu l-am ratat pe ala de ieri. Zici ca a batut SUA?

a batut cu 2-0 si a fost super mecciul. Germania a ratat o lovitura de la 11 m. ca si facuta...nu ne-a venit sa credem...nici macar nu a nimerit poarta.

 USA, apoi  la citeva minute a avut penalty in urma unui fault aproape in kareu si apoi  a mai marcat un gol frumos ca sa fie sigure.

 

deseara nu stiu, cred ca pe la ora 4 sau 5 la noi...William se uita ca eu ma duc cu catelul la vacccinat. tine cu Anglia ca vrea sa ajunga in finala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a batut cu 2-0 si a fost super mecciul. Germania a ratat o lovitura de la 11 m. ca si facuta...nu ne-a venit sa credem...nici macar nu a nimerit poarta.

 USA, apoi  la citeva minute a avut penalty in urma unui fault aproape in kareu si apoi  a mai marcat un gol frumos ca sa fie sigure.

 

deseara nu stiu, cred ca pe la ora 4 sau 5 la noi...William se uita ca eu ma duc cu catelul la vacccinat. tine cu Anglia ca vrea sa ajunga in finala.

Multumesc tocmai ce aflai si eu ce si cum. E tirziu tare la noi, il inregistrez. Japonicile cica ar fi bune tare!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...