Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Mihaela, frumoase poze! Ce este domul ala de sticla?

 

e din plastic si lemn. E sediul temporar, acum pt Almedalsveckan a unei firme ce construiește casele viitorului :). Era închis aseara, nu am priceput prea multe daca construiesc așa ceva si ce avantaje are(bănuiesc lumina si caldura, preț probabil...bine nu din plastic, asta e doar așa, de model. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia așa calda e apa la voi???? Eu am incercat duminica dar numai cu picioarele, avea vreo 14-15 grade, de m-au durut de cat de rece era! 

Am cautat acum si tot 15°C are apa si pe aici. Dar cum spuneam, ale mele iubesc atat de mult apa ca nu a fost un impediment. Si nu erau singurele. Se vede ca-s calite aici in Norvegia. Eu pana la genunghi am intrat. Se incalzise binisor la mal pentru ca e adancimea atat de mica dar tot nu-i de mine sa ma balacesc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mulțumim de urări  [flo2]. Și de site-urile de prognoză  [flo2]. Recolta se va întinde și pe săptămâna viitoare, să sperăm că o să fie vreme bună.

 

Din păcate o să-l las singur, eu trebuie să plec la o nuntă sâmbătă. Na, dacă văru-meu și-a pus nunta în plină campanie... nu avem ce face.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata!

 

danielag, la multi ani, domnului sot! petrecere frumoasa in doi! [flor]

ella, sanatate bolnaviorului...indigestie, insolatie, ce o fi ...sa treaca rapid!

 

otiliav, ti-am admirat fetele. tare frumoase toate trei! si ma bucur ca ati avut asa vreme buna. dupa cum scrii tu, la tine pare sa fie mai rar asa vreme de plaja/balaceala.

 

de azi am inceput sa predau din activitati catre colegi. ura, e din ce in ce mai bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...