Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bine ca nu te-a reclamat vreun vecin, la noi e bylaw ca nu ai voie sa lasi iarba sa creasca mai mult de nus' cati cm ca vecinii cumsecade pot suna la city si city vine cu bicicul si te pune sa tai iarba chiar pe patul de moarte fiind. Iar daca nu iti dau amenda.

 

asta ofera oportunitatea de before and after nu numaia gradinii, ci si a buzunarului: plin vs. gol.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Letitia, ne luam de manuta, asa e si a mea. Au fost gradinarii sa o taie duminica (dupa ce nu fusese taiata de nu stiu cand) si ce a ramas la baza e uscata-uscata. Dar las' ca da ploaia peste ea si isi revine!

 

La Multi Ani sarbatoritului de azi [flo2] [flo2] [flo2]  Si sanatate la cei care nu se simt bine [flo2] [flo2] [flo2]

 

Am vazut niste fete tare faine colo-sha in Norge!

 

Mianna, vacanta faina!

 

Xio, frumos la voi!

 

Eu sunt rupta-franta-obosita, am fost si azi la Dumfries la un caz (deci desteptarea la 5.50), apoi la Spitalul de copii in Glasgow sa traduc pentru o externare, si acum verific bagajele juniorului. Mai bine zis hainele, periuta de dinti, actele (pasaportul, cardul de sanatate european si hartia facuta la notar cum ca dam voie bunicilor sa il scoata si sa il aduca inapoi in UK). De jucarii sa se ocupe taica-sau [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca nu te-a reclamat vreun vecin, la noi e bylaw ca nu ai voie sa lasi iarba sa creasca mai mult de nus' cati cm ca vecinii cumsecade pot suna la city si city vine cu bicicul si te pune sa tai iarba chiar pe patul de moarte fiind. Iar daca nu iti dau amenda.

 

asta ofera oportunitatea de before and after nu numaia gradinii, ci si a buzunarului: plin vs. gol.

A, pai toti aveau iaba de un metru, ca si ei tund iarba in weekend si daca a tot plouat cu spume de vreo 3 saptamini incoace, nah. 

[:-)))] tare faza cu buzunarul before si after!!!! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Serialbastre, multumesc pentru idee! Concediu placut sa aveti si drum cu tenul cu aer conditionat!

 

Mariana, absolut superb!!! Si noi ne-am delectat cu dresura de foci si delfini la Marineland- pacat ca P nu isi mai minteste...

 

Laura78, iti zic de acum concediu pkacut ca in 2 sapt o sa fiu iarasi proaspata mamica si nu stiu daca te mai prind sau daca imi mai amintesc  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aham ...de aia nu am mai aspirat de ceva timp, sa dau timp scamei aceleia sa se evidentieze, sa straluceasca in lumina razelor de dimineata si a undelor electrice de seara ...cand o gasesc, o atac din toate unghiurile.

 

Ce-as face un capitol nou: "la scama care-a rasarit/ e o cale atat de lunga..."  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am uitat sa o felicit pe XIO, pentru vara ei nemteasca ...XIO, felicitari !!!

 

Letitzia, pe tine te felicit pentru iarba netunsa si apoi tunsa, verde si apoi galbena ...trebuie sa iasa niște poze bestiale,  abia aștept sa le vad ...

 

Aqai soro, ma provoci cu cerul la care se indreapta falnici brazii canadezi ...felicitari !!!

Cand imi intru in mana, o sa te zapacesc cu norii NY-ezi spre care se indreapta cu tupeu zgarie-norii americani ...vei fi kaput de atata putere economica, politica si de atata fortza artistica cata am de gand sa pun in imaginile alea. Stii ca sunt competitiva ...stai "tun" sau fa-te tunata ..lol

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

God something is wrong with me... Am citit brazii falici si ma gandeam ca pauza asta te-a chinuit rau:))))) ioana, daca ar fi dupa mine, poti deschide capitol nou si sa traim live teoria relativitatii adicatelea pe cand vedem lumina = titlul capitolului scama sa fi decedat, if you get my point. sincer speram la o zguiduire mai puternica si ceva mai ... Manly asa gen the age of ultron meets the phalic (falnici in varianta bufleniana) trees of canada

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...