Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mai, aveti dreptate cu Cola aia ...poate era Pepsi cel de care imi aduc aminte din copilarie. Nu mai stiu ... pentru mine, cele doua bauturi au acelasi, dar fiz acelasi gust.

 

Voi le simtiti diferite ? Pe aici umbla zvonul ca pepsi ar avea mai mult zahar decat Cola ...de parca ar mai conta o linguritza in plus, la cat zahar au amandoua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pai aveti tot timpul sa exersati acum ca sunteti singuri acasa si e si liber:)

 

 

sa vezi ce imi spune alex dupa artificii miercuri seara. Nice, but i've seen better. Mamaliga ta, unde ai vazut tu better? Anul trecut, cu ana, on America day:)

 

asa ca mergeti la artificii, sigur sunt mai spectaculoase decat la noi.  E bine ca v-au dat azi liber, la noi a fost ciudat asa in mijlocul saptamanii, m-au fortat sa imi iau zile de concediu sa fac ceva inchegat din liberul asta. Dar sincer au cazut atat de bine zilele astea, m-am odihnit bine de tot eram restanta rau. Sambata trecuta m-am culcat la 4 la amiaza si m-am mai trezit duminca dimineatza la 10. Dar chiar e enervat ca imi revine raceala, neaparat sa sun azi sa imi fac programare la xray pt plamani.

 

cuget daca maine sa mergem la plaja sau la art in the yard in satucul artsy de langa noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, aveti dreptate cu Cola aia ...poate era Pepsi cel de care imi aduc aminte din copilarie. Nu mai stiu ... pentru mine, cele doua bauturi au acelasi, dar fiz acelasi gust.

 

Voi le simtiti diferite ? Pe aici umbla zvonul ca pepsi ar avea mai mult zahar decat Cola ...de parca ar mai conta o linguritza in plus, la cat zahar au amandoua.

Da, eu am simtit diferenta. Dar nu te=as sfatui perseverezi prea mult, ca devii addicted.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea  [:-)))]  [:-)))] vorbesti ca un bocciu!! Auzi, biziituri! Aia e muzica trackului, un adevarat concert pe pista, care culmineaza cu ridicarea steagului cu patratratele! Jesus! Si deci ati platit bilete pentru cursa si voi nu v-ati dus? [bang]  

 

Soro, concert, concert, dar atat de tare ... vorbeam cu barbatul de ma dureau mainile ...ii faceam semne disperate spre EXIT, OUT, AFARA, AU, URECHILE ...si el cica "super, nu-I asa ?"

 

Cu biletele a fost asa ...eu am avut o banuiala ca nu e de mine "concertul" ala si nu am avut bilet ...mi-a cumparat barbatul pe loc, numai pentru o calificare, ca parca sunt mai multe zile de calificari.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu acum citesc din urma ...Letitzia si Elyda, lasati PM-urile. lasati culisele ghetzarului ... [flo2]

 

Mariana, cum se face friptura de porc cu sos de rosii si cu ce garnitura ? Toate mancarurile alea le faci dintr-un foc pentru toata saptamana ? Intotdeauna sunt coplesita de cata mancare poti face intr-o zi ...

 

Apropo, azi ma duc cu barbatul la ferma, sa culegem vishine ...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Soro, concert, concert, dar atat de tare ... vorbeam cu barbatul de ma dureau mainile ...ii faceam semne disperate spre EXIT, OUT, AFARA, AU, URECHILE ...si el cica "super, nu-I asa ?"

 

Cu biletele a fost asa ...eu am avut o banuiala ca nu e de mine "concertul" ala si nu am avut bilet ...mi-a cumparat barbatul pe loc, numai pentru o calificare, ca parca sunt mai multe zile de calificari.

[:-)))]  [:-)))] Ca un concert rock, sigur ca e tare! Tot exercitiul a fost wasted on you! Ce-as fi savurat sa fi fost acolo. 

 

Ah, daca ai sti cum ma sculam noaptea la 3 sa vad in direct cursa cind Schumi activa. Acuma nu mai sint asa keen.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai aveti tot timpul sa exersati acum ca sunteti singuri acasa si e si liber:)

 

 

sa vezi ce imi spune alex dupa artificii miercuri seara. Nice, but i've seen better. Mamaliga ta, unde ai vazut tu better? Anul trecut, cu ana, on America day:)

 

asa ca mergeti la artificii, sigur sunt mai spectaculoase decat la noi.  E bine ca v-au dat azi liber, la noi a fost ciudat asa in mijlocul saptamanii, m-au fortat sa imi iau zile de concediu sa fac ceva inchegat din liberul asta. Dar sincer au cazut atat de bine zilele astea, m-am odihnit bine de tot eram restanta rau. Sambata trecuta m-am culcat la 4 la amiaza si m-am mai trezit duminca dimineatza la 10. Dar chiar e enervat ca imi revine raceala, neaparat sa sun azi sa imi fac programare la xray pt plamani.

 

cuget daca maine sa mergem la plaja sau la art in the yard in satucul artsy de langa noi.

 

Iti dai seama ca am vazut artificiile alea de pe toate malurile, unghiurile, podurile, odata le-am vazut de pe autostrada, s-a oprit toata lumea si s-a dat jos din masini  ... sunt frumoase intr-adevar, dar oare numai mie mi se par plictisitoare ... mai ales ca dureaza foarte mult, cred ca vreo 30-45 min.

 

Ca orice caracterizat de "prea mult" cantitativ, "prea mult timp" sau "prea insistent" ...devin neinteresante.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))]  [:-)))] Ca un concert rock, sigur ca e tare! Tot exercitiul a fost wasted on you! Ce-as fi savurat sa fi fost acolo. 

 

Ah, daca ai sti cum ma sculam noaptea la 3 sa vad in direct cursa cind Schumi activa. Acuma nu mai sint asa keen.

 

 

Da, da ...exact ...si eu tot pe la 3 ma sculam din cauza cursei ... [fri]

 

Si tu, tot asa, vizualizezi cursa cu motoarele si sonorul la maxim ???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da ...exact ...si eu tot pe la 3 ma sculam din cauza cursei ... [fri]

 

Si tu, tot asa, vizualizezi cursa cu motoarele si sonorul la maxim ???

Da. Insa sotului ii place si lui. Deci nu avem divergente de sonor! Dar din nu stiu ce motive refuza sa mearga sa vada live! Cred ca de zgircit ce e! [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...