Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Aqai [flo2]

si noi vorbim des despre batranete si parinti, ne gandeam la un moment dat sa-i aducem aici ceea ce ar insemna faliment pt noi si copil, noi le putem oferi ingrijie in romania la preturile de acolo dar sa=i aducem aici nici un caz, iar pt noi deja muncim si punem deoparte vrem azil si nu vreau sa stau pe capul copilului nici nu ne-am simti confortabil asa ca azilul e o optiune buna zic eu , si la noi din pacate avem Alzheimer in familie, bunica sotului, unchiul sotului a trebuit sa stea sa o ingrijeasca si din pacate el a sacrificat tot familie servici pt ingrijire, si acum e singur,

 

Bufela [flo2]

la noi deja a inceput 4 iulie de ieri au inceput cu artificiile si gratarele [usa] [usa]

si noi am pregatit gratare si bere [:)]

 

Mihaela suedia

imi pare rau ca ne zici la revedere, din pacate eu nu am stat zilele astea pe forum si nu prea stiu ce sa intamplat, poate te razgandesti  big hug [grup] [pup]

 

nasuc [flo2]

imi pare rau pt socrul tau condolente si prin ce treci cu soacra nimic nu e usor si trecerea asta e dureroasa rau [grup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, asa e, nu se vede atit de bine ca la TV, dar e vorba de experienta, de mirosul cauciucurilor arse, de zgomotul intens de motoare, de a respira acelasi aer cu acesti piloti pe care ii "stiu" de ani si ani. Pretul mediu al unui bilet e in jur de £500 cu practice-urile de vineri si simbata, calificarile si cursa duminica. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

letitia,

 

io i-am luat doar pt cursa de Duminica.  mult 400 E mi s-a parut

 

si bine am facut, ca abia ne intotsesem din ro, pe 4, parca. ca murise tatal meu. sau a fost pe 19.07..uite ca nu mai stiu..dar stiu ca a fost la limita, si uitasem de bilet.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

\ mda, eu tin cu Räikkönen, Button si cu Alonso, fix perdantii campionatului anul asta :)))) si Vettel imi e simpatic de când e la Ferrari, ca la RedBull ma calca pe sistem :)))) Nico e ok, dar imi e teama ca mercedes il sustine de anii trecuti mai mult pe Hamilton, deci el va fi din nou campion. e si mai bataios decat neamtu', pe care il vad moale si ne-decis fix in momentele foarte decisive. vezi cursele in care se vaita prin radio de diverse chestii secundare, in loc sa se concentreze la cursa lui. cred ca anul trecut a avut o sansa mai mare sa fie campion mondial. eee.. Monte Carlo,...... vrabia Mihai Viteazu'!!!

 

button nu e cam copt? Adica astia mai tineri imi par mai temerari

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum observati n-am plecat nicaieri. [soricel] ..daca nu sunt altii sa imi faca planu

 

Bella,

 

la noi sunt cursuri din astea prin ADAC, un fel de ACR?..nu stiu ca in ro nu prea am sofat.

Cursurile dureaza, sunt pachete si la final nu numai ca ramai cu buzunarul mai usor, dar iti micsoreaza si asigurarea, pt ca ei considera ca vazand ce pericole te paste, esti mai atent.

 

deci, succes!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...