Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Ma bucur ca am intalnit-o aici si pe Madalina. daca ar sti ea cat ma aseaman cu ea. la fel de naravasa.

Am invatat pe pielea ca nu e bine sa fii asa, ca indepartezi oamanii, si nu o faci cu rautate, din impuls....

 

Nu pari [:)]

Sau te-ai mai schimbat? [:)]

 

Viviana, chiar mai devreme ma gandeam la tine, ca nu ai mai scris [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mai, aveti dreptate cu Cola aia ...poate era Pepsi cel de care imi aduc aminte din copilarie. Nu mai stiu ... pentru mine, cele doua bauturi au acelasi, dar fiz acelasi gust.

 

Voi le simtiti diferite ? Pe aici umbla zvonul ca pepsi ar avea mai mult zahar decat Cola ...de parca ar mai conta o linguritza in plus, la cat zahar au amandoua

Eu zimt. Au retete diferite, pepsi cu caramel mai mult

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun viața,  ca n-am avut noroc...Ca sa intru in gratiile Suparatului si sa mergem la vișine,  mi-am pus un postit pe frunte pe care am scris ..."sunt vinovata, tu ai intotdeauna dreptate ...pedepsește-ma cu o vișina acra" ...apoi m-am ocupat de oo ... si am plecat. Trebuia sa facem 50 min ...suntem de 75 min pe drum, nu am facut nici jumate si e un trafic nebun...si iar sunt vinovata ...ma bombăne de cand am plecat ...ca nu ajungem, ca consumam benzina de pomana, ca sa ne întoarcem, ca ce ruta e asta, ca de ce sunt stopuri, ca e cald, ca nu mai gasim ...imi vine sa ii bag o vișina in gura, sa i se faca gura punga.

 

Ca sa-i mai abat gândurile,  l-am întrebat cat a costat biletul de la Indianapolis ..cica vreo $200 cu tot cu calificari. Nu pare asa scump daca platesti doar o persoana.

I-am spus ca se vorbește pe forum de F1 si Schumi ..a zis ca pilot ca Schumi mai rar, ca acum nu-i place de Hamilton asta care câștigă tot si ca nu mai suna asa mașinile ca înainte,  ca acum sunt in 6 cilindrii si inainte erau in 10 ...ca altfel e "vrum, vrum-ul" la 10 cilindrii ...vai timpanele mele !!!

[:-)))]  [:-)))]  [:-)))] nu pot pentru ca sa trec peste asa ceva...

 

Cre' ca barbatul tau se enerveaza cam des ! [:-)))]  [:-)))]

 

Cre' ca  ii place cum iti sta cu postit-ul pe frunte... [:-)))]  [:D] si  iti cauta nod in papura sa te simti vinovata. [:-)))]

 

Sau  schimba reteta dupa care  "te ocupi de oo" . [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Visine ai zis ca ai, nu? [fri]

 

Am de toate ca am fost in piata si am luat: caise, zmeura, mire, afine, coacaze rosii si negre, nectarine. Acu stau in fund si mananc fructe vreo 3 zile.

 

da oricum poza aia ma face sa poftesc, macar daca erai si tu fotograf prost  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, pe noi cine ne anunta ca ai nascut?

 

===

 

La mine e o nebunie mare in sufragerie, se dezbat probleme de viata si de moarte. Dupa ce au omorat vreo 2 sticle de vin. Se vorbeste de membrii MAN si CC. (MAN = marea adunare nationala). Am fost izgonita ca cica "e momentul adevarului".

 

 

====

M-as ocupa si eu de oo. Astept sugestii si retete.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna 

 

A fost frumos la picnic, am mancat si am stat la povesti....iarba verde, lacul si putin vant...35°...acum sunt 33°  [batcap]

 

Maine duc copila la curs, putin shopping si dupa merg la curatat dinti...duminica avem musafiri la gratar...

 

Mai sunt 7 zile pana plecam in Romania  [pk] 

 

Marcia va petrece ultimile 2 zile de scoala cu clasa; au program si dorm la scoala joi spre vineri...bagajul il duc la scoala de miercuri, joi dimineata merg la un parc de catarat...seara gatesc la scoala, apoi dorm in sala de sport...vineri merg la baie, la un lac din apropiere, iar dupa-masa vin acasa...

 

Weekend placut va doresc !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dupa cum observati n-am plecat nicaieri. [soricel] ..daca nu sunt altii sa imi faca planu

 

Bella,

 

la noi sunt cursuri din astea prin ADAC, un fel de ACR?..nu stiu ca in ro nu prea am sofat.

Cursurile dureaza, sunt pachete si la final nu numai ca ramai cu buzunarul mai usor, dar iti micsoreaza si asigurarea, pt ca ei considera ca vazand ce pericole te paste, esti mai atent.

 

deci, succes!

Didi [flo2]

eu sant fan viteza in familie si nu sotul(el conduce ca melcul [:)] ) dar eu cum sant pe autostrada dai viteza,sa-l vezi pe barbatamiu cand sant la volan ce morcov are [:-)))]  scumpi iar esti peste viteza legala dar te rog mai incet [:)] , deabia astept cursurile, sotul zice ca stie cu cine are deaface si e pt noi sa fiu mai insiguranta [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pari [:)]

Sau te-ai mai schimbat? [:)]

 

Viviana, chiar mai devreme ma gandeam la tine, ca nu ai mai scris [flo2]

[:)]  Primul motiv e laptopul, al doilea ca Celcesforaie imi ocupa timpul, al treilea ca suspinatorul ii ocupa timpul mintii lui Celcesforaie si eu trebuie sa navighez cu mare dibacie printre neuronii lui.

De ex ma intreaba ce cred ca fac ei cand sunt singuri.

si eu ii spun: nimic in plus, nimic in minus din ce faceam noi la varsta ei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, pe noi cine ne anunta ca ai nascut?

 

===

 

La mine e o nebunie mare in sufragerie, se dezbat probleme de viata si de moarte. Dupa ce au omorat vreo 2 sticle de vin. Se vorbeste de membrii MAN si CC. (MAN = marea adunare nationala). Am fost izgonita ca cica "e momentul adevarului".

 

 

====

M-as ocupa si eu de oo. Astept sugestii si retete.

Moi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

11542012_860156194062542_327994050845645 Buflea, shareuiesc din visinele mele, pana ajungi tu la ale tale [:)] Letitia, multumesc [:)] Aqai, am livada de visini, atat [:)] (adica ai mei au). In rest, pomi prin curte [:)]

 

Howdy din masina, 

 

Am terminat ...in 30 min am cules 10kg de vișine ...exact asa de incarcati erau pomii, exact ca in poza lui Rall ...o livada intreaga, rosie, roșie ...foarte rodnic anul asta.

Nu stiu cum sunt pomii in Romania, dar vișinii astia erau pitici, cat mine de înalți ..se culeg atat de ușor. 

 

Cu toate astea, mi se par infiorator de scumpe. $7 kg ($3.50 poundul)  in conditiile in care ti le culegi singur. Ce naiba or fi asa de scumpe ???

 

Ah, nu era nici o familie de americani la cules ...numai rusi, indieni, chinezi si ...romani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...