Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Asa sunt si la noi. Eu inca nu mi-am facut curaj de mers la ferme pick your own fiindca nu fac nimic cu ele dupa. 

 

Ce neplacut ca tocmai am ajuns la piscina si s-a innorat.

 

Rall, livada intreaga numai de visini nu am vazut niciodata. Bunicii mei aveau pomi amestecati.

 

Didi, ti-ai facut tu singura un plan, ceva pana la urma?

 

Bella, i tu ca mine ai un sofer ascuns de f1 in your inner soul? :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mamaaa, Ella, ce cool ca dorm la școală ...ce mi-ar placea sa fie și la noi așa,  sa gateasca, sa doarmă acolo ...ca in tabara,  si gratis pana la urma.

 

Viv, si Suspinatorul asta a aparut pe zona tocmai cand e Sforăitorul acasă ...iti inteleg zbaterile. Crezi ca nu se uita pe gaura cheii ?

 

Ha, tocmai m-a sunat gașca, nene ne-au mirosit cu vișinele (sau visinile, cum e corect ?) ...cica vor gratar, dar duminica,  sa am timp sa fac placinta ..

Cred ca ii clatifutizez de nu se vad ...si ma umplu de glorie ...asta daca nu cumva imi tai venele de atata scos de sâmburi. Suparatul m-a si amenințat ca el nu scoate, ca el taie iarba ...

Oare vișinele astea pateaza, sa-mi pun mănuși ?

 

P.S. Si Ocebine e in Michigan ..cică la vișine ...hahaha, cu ce poza o sa-i dau peste nas pe FB

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna

 

 

sunt coapta pe toate partile, inclusiv la creieri. nu stiu ce-ati mai scris, daca tin bine minte aseara ma citit, dar nu mai stiu pana la ce pagina. [:-)))] 

 

daca cumva am avut sarbatoriti, urez calduros la multi ani, sanatate si fericire. si va doresc sa va ploua. cu ce vreti voi. [flo2] 

daca cumva avem bolnaviori, urez sanatate si refacere rapida. 

 

 

un scurt raport, de astazi sunt o doamna cu toti dintii in gura. si v.am luat pe toate, am deja proteza. [:-)))]  [pk] atata am ras la servici pe tema asta, ocazie cu care am aflat ca si alti colegi au proteze intre dinti.  [fri] 

 

sunt 38 de grade afara, ma duc la indusare si apoi sa lecturez ce-ati mai scris.  

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cine sta cu ei ? Profesorii sau si părinții, aia care vor ?

 

Oricum mi se pare super frumos ...la noi nu fac decat field trip, dar dureaza doar 1 zi, pleaca dimineață si vin seara inapoi.

Este cea mai frumoasă zi de școală pt copii.

 

Rox, de ce ai spus ca ai ratat-o pe Karulina ? A fost in țară,  la mare ? Mai stii ceva de ea ? Sa-i spui ca imi lipsește ...mult.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Viv, si Suspinatorul asta a aparut pe zona tocmai cand e Sforăitorul acasă ...iti inteleg zbaterile. Crezi ca nu se uita pe gaura cheii ?

 

 

[:-)))] ce bine ca nu avem o gaura a cheii.

Suspinatorul e de vreo 2 luni. 

N-am acuma aplecare sa va povestesc cum a fost cand Silvi i l-a prezentat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...