Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Elydo, fii atenta in ce traume ma tine Suparatul ...iar e trafic si pe drumul de întoarcere. A dat muzica tare in masina,  imi bubuie Queen in difuzoare cu "Under pressure" in timpanele mele ..o fi vreun mesaj pe care vrea sa mi-l transmita, sa fie sigur ca-l AUD .Nu spun nimic, oricum nu m-ar auzi ...acum 1 min am trecut pe langa o masina de Polițe,  mergea in linie cu ceilalti ...ii fac semn Suparatului,  zic "poate nu e voie cu muzica asa tare pe autostrada" ...s-a uitat spre mine cu ochelarii de soare si mi-a cantat "under pressure".

 

Apoi a zis, pt dinner, sa ma ocup de pastramă ...oi fi iar vinovată ? La ce pastramă s-o referi ?

 

Viv  daca imi dai sugestii și rețete de pastrama, ma revanșez cu cele de oo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, stau doar cele 2 profe cu ei...si in excursii tot ele doua mergeau cu ei...sunt doar 24....

la sf.cl.a3a era doar o profa, asa ca doar ea a stat cu ei....

 

Una din excursii au autofinantat-o, au avut chiosc la scoala si din banii stransi merg in excursie..

 

Ieri si azi nu au mai facut scoala dupa-masa, s-au batut cu apa..asa ca Marcia a venit uda pana la chiloti  [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rall,

 

nu ma provoca [soricel] .

dupa multi ani am ajuns la concluzia ca prin vointa si educatie sunt sanse.. [fri]  io mai sper sa ajung sa nu mai musc pe nimeni [:-)))] ..vezi speranta am.

Edit: dar daca sunt nervoasa, [drac] , nu ma mai exclud singura cu mare tam-tam. Fac pauza si parca peste cateva zile lucrurile nu mai sunt asa de roz. [doh]

 

Bella,

 

cu viteza sunt si io, imi place de mor sa merg cu peste 180 km/h, doar pe zone fara limitare de viteza. [alcool] ..dar fac asta doar cand sunt singura si nu e trafic nebun [bib]

 

Copii dorm si la noi incepand cu gradinita.

de obicei e o serbare, la care primesc acele pungute /coifuri cu care merg la scoala. apoi raman in gradi peste noapte. ii duc pe la 17 si ii luam a doua zi pe la 11. Ei mei amandoi au avut noaptea in gradinita, o pretena in alt cartier nu. Stiu ca si Kari povestea si cred ca anu asta a trait experienta cu Iana.

 

Buflea, Cred ca  Rox se referea la cursa din austria, dar a avut loc la Graz nu la Wien.

 

Buflea, tu esti pe FB, de ce nu o contactezi?

 

Kari,

 

sa stapanesc dantura cu multa placere [:D]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a transmis intr-un mod subtil (poate faci si tu o prajitura maine:)))ca trebuie sa  prajituresc.Si cum eu nu am fost la cules de visine ca altii si clafutis:)am mai facut vreau sa fac o prajitura cu pepene galben .Pentru ca am in frigider si nu am chef sa ma duc la piata.

 

Deci...aveti o treteta de prajitura  cu pepene galben ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...