Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Deci, eu trebuie sa ma ocup de pastrama, dupa ce m-am ocupat de oo ...si Elyda trebuie sa se ocupe de pepenele galben al familiei ei ...

 

Ioana se ocupa de poftele produse de Rall, care se ocupa de niste caise carnoase produse de fructiferii Romaniei, tara muma de care se ocupa Ella, in care Viv se ocupa de Celcesforaie,  care e foarte preocupat de Suspinatorul ocupat cu Nasparlia. Didi se ocupa cu cautarea unei ocupatii.

 

Toata lumea ocupata ...

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

[:)]  Primul motiv e laptopul, al doilea ca Celcesforaie imi ocupa timpul, al treilea ca suspinatorul ii ocupa timpul mintii lui Celcesforaie si eu trebuie sa navighez cu mare dibacie printre neuronii lui.

De ex ma intreaba ce cred ca fac ei cand sunt singuri.

si eu ii spun: nimic in plus, nimic in minus din ce faceam noi la varsta ei.

Viviana [flo2]

nu stiu cum ai reusit sa-l linistesti daca ii spui ..ce faceam si noi la virsta lor [:-)))] eu nu imi aduc aminte sa fi fost asa de cuminte, zilele trecut vorbeam cu al meu de metode anticonceptionale pe mai tarziu pt domnisoara a zis ca nici nu vrea sa auda [:-)))] adica sa nu stie el, sau  fara sa stie daca se  poate [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pfuuu ...hai ca o sa-ti pun niste poze - moi, tari, fierte, prajite, mangaiate ...sa vad cum le prind, cum pica lumina.

 

Cate oo ai la dispozitie draga de poti sa le prepari in atatea feluri?!?!?! [:-)))]

Acum ca nu mai ai copiii acasa a inceput sa fii preocupata de arta culinara.. [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:)]  Primul motiv e laptopul, al doilea ca Celcesforaie imi ocupa timpul, al treilea ca suspinatorul ii ocupa timpul mintii lui Celcesforaie si eu trebuie sa navighez cu mare dibacie printre neuronii lui.

De ex ma intreaba ce cred ca fac ei cand sunt singuri.

si eu ii spun: nimic in plus, nimic in minus din ce faceam noi la varsta ei.

 

 

doamne, sa vii la mine sa-ti dau lectii.  [:-)))]

am intuit eu bine de ce lipsesti.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari tu ai vorbit serios ca ai proteza, sau e o figura de stil? [:-@]

 

 

da, foarte serios, o proteza ptr ultimile doua masele de jos. pana fac implantate  a zis doctorul ca nu pot sa umblu fara dinti in gura. de parca din septembrie-octombrie anul trecut nu umblu in pielea goala?  [:-)))]

 

edit, inca nu am proteza acasa, am probat-o astazi si a ramas sa-i mai dea lustru, o primesc de tot saptamana viitoare. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pe rall nu stiu cum pot s-o mai iert. are multe amenzi neplatite la mine, deja a crescut dobanda. si ea isi face decap in continuare. si nu oricum, caisele sunt fructele copilariei mele. doi, trei copaci si la mine te rog, si te iert de toate amenzile neplatite. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, foarte serios, o proteza ptr ultimile doua masele de jos. pana fac implantate  a zis doctorul ca nu pot sa umblu fara dinti in gura. de parca din septembrie-octombrie anul trecut nu umblu in pielea goala?  [:-)))]

 

edit, inca nu am proteza acasa, am probat-o astazi si a ramas sa-i mai dea lustru, o primesc de tot saptamana viitoare. 

Eh, te alinti! Eu ma gindeam la proteza de aia cum avea bunica, pe care o punea seara in paharul cu apa la capul patului.  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum profit de-o seara linistita, in Pinada del Mar, adica la 60-70 km de Barcelona, unde avem cazarea pentru inca doua nopti. Grupul e in Barcelona, sa vada fantana magica. Eu am mai vazut-o cand am mai fost aici (Barcelona e singurul oras din Spania pe care l-am mai vazut de doua ori) si mi s-a parut absurd sa mai fac inca 120 km sau mai mult doar ca sa o mai vad inca o data, cand oricum is satula de autocar.

 

Excursia a fost cam pe repede-nainte (dar stiam asta), m-am lamurit ca, spre deosebire de Italia, in Spania nu tin sa mai revin. Alhambra e superba, si mi-a placut mult si Toledo. 

 

Maine vedem Barcelona (extrem de sumar, noroc ca eu o stiu deja. Ca exemplu, Sagrada Familia doar pe dinafara, parcul Guel fara zona Guel, adica doar zona verde, pe urma repede-repede Plaza Catalunia si Rambla, ca dupa pranz mergem la Montserat).

 

Duminica o sa pierd vremea la plaja pana seara, cand plec la aeroport.

 

Apropos de plaja, am descoperit azi o statiune tare faina, de care eu nu auzisem: Salou. E pe Costa Dorada, adica mai jos de Barcelona. E eleganta, hotelurile pareau faine, plaja e superba, cu un nisip fin cum n-am mai vazut, intrarea in apa lina, fara pietre, Mediterana calda si linistita... si in plus langa statiune e Parc Adventura - un parc de distractii despre care cei din grup care au fost (doar pt 2 ore, ca atat am stat acolo) au zis ca-i excelent. Eu am preferat o  baie buna. O recomand - poate faceti voi copy/paste la topicul cu turismul pe ghetar (pe care eu inca n-am apucat sa-l deschid).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...