Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Iar ca sa fie clar ca nu-s genul care isi petrece vacanta pe net (care si asa a fost pe sponci si abia mi-a ajuns sa mai schimb o vorba cu oameni dragi), seara asta a insemnat cina, plimbare pana la mare, o tura de faleza (asortata cu nitel shopping), o sangria pe faleza, si acum astept sa mi se usuce parul. E, cred, a doua seara cand parul meu apuca sa se usuce in privat - in celelalte seri se usca in public, la o bere (ma rog, mai multe), la o sticla de vin sau la un flamenco.

 

Edit: pana s-a postat am apucat sa vad ca nu vorbesc chiar singura :)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la noi au inceput artificiile, au inceput de ieri dar nu erau asa de multe, in seara asta bubuie peste tot in toate directiile [:)]  si va spun sincer ca o sa tina asa tot weekendul mai ales ca avem pe aproape si o fabrica de artificii majoritatea vecinilor bubuie de zor [:)] se sarbatoreste la greu iar de maine se incing gratareleee [usa] [artif] [artif] [artif]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mianna, de ce spui ca in Spania nu te-ai mai întoarce ? Excursia asta e organizată de agentie, sau de voi, un grup in care va cunoașteți toți ?

 

Eu am mixed feelings cu excursii prin agenție ...unii se plang ca e prea multa alergatura, altii spun ca e comod, ca te plimba ghidul, vezi tot ce e mai important intr-un loc, nu faci tu research. 

 

Noi nu am fost niciodată in excursie prin agenție dar as incerca o data ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bella, deja artificii ? La mine e liniste si noapte. Placinta cu vișine se coace in cuptor. Suparatul doarme uitandu-se "atent" la TV.

 

Am scos samburii celor 10 kg de visine cu scula aceea minune, care scoate cate 4 odata. Un miracol e scula aia, o recomand cu caldura ...m-am uitat la TV in timp ce clantzaneam cu ea, nici ju am simțit cand a trecut timpul.

 

Apoi am facut placinta cu cirese a Jamilei ...va spun eu maine ce a ieșit. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata

 

Letitia, si mie imi place Alonso, super sofer!!

 

Buflea, ce tare... si eu daca mergem luam bilete pentru tot weekend-ul... inca visez la asta.... Cum sa va duceti frate fara dopuri???!!!???? Nu se poate asa :)))

noi aveam fabrica Pepsi langa Constanta, era clar o delicatesa.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...