Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Pacat, ca sunt sigura ca ar avea si ei ceva de invatat. Ok, nu chiar acum, cand or mai creste  [:)]

 

Zi-mi si mie la ce seminarii merg eu, ca poate ma intreaba cineva si nu stiu ce sa spun  [:-)))]

 

Eu stiu doar ca nu e nicio legatura. Tu esti cea care te citezi, sugerand deci ca ar fi, deci poate ne-o spui si noua. Nu de alta, da' Xio poate mai are timp s-o deduca, io insa nu.

din punctul meu de vedere poti merge la toate semirarile  . daca aveti bani de ce nu?

eu as vrea sa vad sa vad doar  rezultatele .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sint extrem de obosita, de la 12 la 2 azi noapte a tunat si fulgerat intr-una. A tunat atit de tare, am crezut la inceput ca-s bombe si elicoptere deasupra casei, apoi am vazut fulgerele. A fost ingrozitor. Apoi de la 7.30 nu mai pot sa dorm, iar deseara la 11 imi vin neamurile pentru 2 saptamini in vizita. Pina atunci trebuie sa fac curatenie, aprovizionare, ceva de mincare pt noi si pentru ei, ca or fi flaminzi. Sint ingrijorata ca nu stiu sa gatesc pt atitea persoane, nu stiu cita micare sa cumpar. Ce sa le gatesc diseara? Sa fac niste snitele? Sint deja obosita numai la gindul! [zirea]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...