Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Eu am fost, mi-a placut.

A fost si f ieftin (385 euro pt. 10 zile) si am vizitat foarte multe, in 5-6 tari europene [:)]

 

Eu nu am fost in astfel de excursie, dar mi-ar place. Eu nu am rabdare sa fac research, sa-mi organizez singura vacantele, vreau sa mi se dea mura-n gura. De 15 ani mergem cu agentia in vacanta, dar mergem intr-un singur loc, sa zicem Majoraca. Odata ajunsi acolo, a doua zi dimineata avem un meeting cu cei de la agentie care ne prezinta ce excursii ofera in zona. In general mergem in 3 excursii pe sejur, e fain ca mergem cu autocarul cu ghid, care ne explica tot ce trebuie sa stim. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu am fost in astfel de excursie, dar mi-ar place. Eu nu am rabdare sa fac research, sa-mi organizez singura vacantele, vreau sa mi se dea mura-n gura. De 15 ani mergem cu agentia in vacanta, dar mergem intr-un singur loc, sa zicem Majoraca. Odata ajunsi acolo, a doua zi dimineata avem un meeting cu cei de la agentie care ne prezinta ce excursii ofera in zona. In general mergem in 3 excursii pe sejur, e fain ca mergem cu autocarul cu ghid, care ne explica tot ce trebuie sa stim. 

acum fiecaruia cum ii place. pentru mine vacanta e sa vad altceva in fiecare an  si sa stau la soare fara a-mi spune nimeni ce trebuie sa fac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa cum nu am vazut mesajul care a suparat-o pe mihaela asa nu am inteles-o pe xio.

 

pana nu treci ptrintr-o situatie de unde stii cum va fi?  

 

sarcinile mele nu au fost ca la carte... adica la un moment dar chiar  ma gandeam daca  port un copil in mine.  [:)]  

 

adica au fost perfecte si nasterile au fost le fel. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

button nu e cam copt? Adica astia mai tineri imi par mai temerari

 

Buttonu e super pilot, asa smooth si elegant. La fel ca si Alonso. Dintre cei tineri Bottas e ok, cred ca ii calca pe urme lui Kimi, care e alt maestru....

Astia micii is cam habauci, vezi Grosjean, Maldonado....

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buttonu e super pilot, asa smooth si elegant. La fel ca si Alonso. Dintre cei tineri Bottas e ok, cred ca ii calca pe urme lui Kimi, care e alt maestru....

Astia micii is cam habauci, vezi Grosjean, Maldonado....

Eu sunt complet paralela cu F1... Raman la tenis :))) Plus alte sporturi: gimnastica, patinaj...

Acu' urmaresc si eu Wimbledonul...

 

Mihaela (Suedia) eu nu am prins firul discutiei, nu stiu de ce te-ai suparat, din ce cauza..

Imi placeau povestile tale, din locurile in care traiti si va plimbati, merci mult pt vedere... Imi placeau povestile tale cu caii, cu pasiunea Silviei pt cai ... Vad ca si pe Andreea mea incep sa oa atraga caii, cred ca de pe la desene animate cu calareti si calarete, dar isi doreste si ea sa incerce sa calareasca... Ana in schimb, e cu iepurii, preferatii ei, ca si animale, de mic copil.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...