Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

soro, tu fara program nu poti sa traiesti? 

 

nu mi-ai spus ce faci cu restul de visine .

Fara program ? In general NU ...chiar remarcam ca daca nu trebuie sa ma duc pe la activitati cu copiii, pierd ziua de pomana ...si treburile raman nefacute.

 

Am pus o parte in congelator ...alta parte o sa mai fac azi inca o placinta si un compot.

 

L-am intrebat pe suparat daca sa ma risc la o dulceata si cum n-am facut niciodata, mi-a sugerat sa NU ...si cum trebuie sa-l ascult, am renuntat  [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

nu ma refeream la seriozitatea filmului, adica realitatea care o transmite ci la mesajul lui.

 

nu trebuie sa murim de o  boala  care  nu e genetica, asta vroiam sa spun. de fapt nicio boala nu e genetica daca nu e depistata la nastere.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Elydo, ai rezolvat pepenele ala ? Da si tu din casa ...

 

 

Inca nu am rezolvat pepenele...trebe sa ma duc sa culeg oo-lele:)care imi sunt necesare fabricarii prajiturii.

Dupa ce le culeg  ,le bat :))si le transform in ceva bun (sper)revin cu rezultatele muncii.

 

Am gasit o reteta de prajitura cu pepene galben,dar ca de obicei eu o modific...o sucesc...o invartesc:))  pana o ametesc.Sa vad ce iese.

 

Pe barbat l-am trimis la tara sa fac eu treaba in liniste. Aiurea...frec menta de azi dimineata:))...si n-am nici oo .Pentru prajitura bineînțeles. :))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

freac-o  si tu pe forum! [:)]

 

asta cu menta cred ca e o gluma, pnetru ca eu anul trecut mi-am pus doua fire de menta intr-un colt de curte si creste ca nebuna!

eu m-am gandit sa am si eu menta proaspata in smoothie dar nu prididesc cu smoothie cat creste menta! si e precum zmeura , creste pe sub pamant!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca dau eu din casa, ca m-a zapacit fiica-mea la cap de imi zdrangane ceva si nu stiu ce [batcap]  dupa lungi discutii cu consortul am reusit sa ii facem programare animalului din curte la castrat. are deja doi ani!!! 

si fiica-mea ma cearta de nu stiu de cate ori pe zi ca nu stiu eu ce fac? cum ar fi sa ma taie si pe mine undeva?

 

cred  ca daca exista o organizatie din asta pentru protejarea oolor cainilor era in fata cu pancarta ! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...