Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Pai vezi ce greseala, sa trimiti bartaul de acasa ? De aia ai ramas fara oo, acum tre' sa cauti pe la altii, cand putea frumos sa ti le aduca el ... [:)]

 

Dar Trubadore ? Mai e prin zona ?  Tot ciufut ? 

 

Draga...ma duc sa culeg oo proaspete ca sa iasa prajitura bine.Din alea abia ouate.:)):))

De la o varsta nu mai ai curajul  sa faci incercari...alegi solutia care iti garanteaza succesul.:)):))

 

Trubadurul  sterge praful in camera lui.Eu nu am timp ca trebuie sa stau pe ghetar sa scriu prostii.:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Draga...ma duc sa culeg oo proaspete ca sa iasa prajitura bine.Din alea abia ouate.:)):))

De la o varsta nu mai ai curajul  sa faci incercari...alegi solutia care iti garanteaza succesul.:)):))

 

Trubadurul  sterge praful in camera lui.Eu nu am timp ca trebuie sa stau pe ghetar sa scriu prostii.:)):))

am inceput sa nu te mai cred . cum adica trubadurul sterge praful ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Iar ca sa fie clar ca nu-s genul care isi petrece vacanta pe net (care si asa a fost pe sponci si abia mi-a ajuns sa mai schimb o vorba cu oameni dragi), seara asta a insemnat cina, plimbare pana la mare, o tura de faleza (asortata cu nitel shopping), o sangria pe faleza, si acum astept sa mi se usuce parul. E, cred, a doua seara cand parul meu apuca sa se usuce in privat - in celelalte seri se usca in public, la o bere (ma rog, mai multe), la o sticla de vin sau la un flamenco. Edit: pana s-a postat am apucat sa vad ca nu vorbesc chiar singura :)

 

si e rau Daca tii legatura Cu  netul din concediu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai ca dau eu din casa, ca m-a zapacit fiica-mea la cap de imi zdrangane ceva si nu stiu ce [batcap]  dupa lungi discutii cu consortul am reusit sa ii facem programare animalului din curte la castrat. are deja doi ani!!! 

si fiica-mea ma cearta de nu stiu de cate ori pe zi ca nu stiu eu ce fac? cum ar fi sa ma taie si pe mine undeva?

 

cred  ca daca exista o organizatie din asta pentru protejarea oolor cainilor era in fata cu pancarta ! 

Ei na ...asta este o practica foarte folosita si la oameni, nu numai la animale ...exista legare de trompe, exista operatie din aia la barbati, am uitat cum se cheama ...

 

Ce se face la animale, nu e ceva similar ? Sau bat campii ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga...ma duc sa culeg oo proaspete ca sa iasa prajitura bine.Din alea abia ouate.:)):))

De la o varsta nu mai ai curajul  sa faci incercari...alegi solutia care iti garanteaza succesul.:)):))

 

Trubadurul  sterge praful in camera lui.Eu nu am timp ca trebuie sa stau pe ghetar sa scriu prostii.:)):))

imi place tare mult semnatura ta. trebuie sa faci multe greseli in viata  cat mai multe , important este sa nu le repeti. greseala inseamna evolutie, repetitia inseamna prostie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cat de normal e la oameni , desi ma gandesc ca ar trebui si unii sa treaca prin asa ceva dar drepturile omului nu ne lasa, dar la animale e mai mult decat normal. am tot cautat o iubita pentru el dar nu am gasit si deja e timpul.

 

vorba alui meu : macar de stia si el ce inseamna inainte! ca sa vezi ce inseamna sa fi stapan de caine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...