Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

nu ma refeream la seriozitatea filmului, adica realitatea care o transmite ci la mesajul lui.

 

nu trebuie sa murim de o  boala  care  nu e genetica, asta vroiam sa spun. de fapt nicio boala nu e genetica daca nu e depistata la nastere.

de unde vi cu nicio boala nu e genetica? avem iformatii diferite [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Dark, spor la amenajari...

 

Am primit si eu poze cu casa; acum are si culoare, e alba  [:)] e si mobilata...apa avem, gaze inca nu...ai mei sunt inca acolo, au ajuns in fiecare seara la miezul noptii acasa...nu vor sa doarma in casa, cica sa nu faca dezordine  [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt abia la sezon 7 abia ce a revenit bones in echipa dupa ce a fost plecata.  Nu imi place freza lui boots sezonul asta, parca si-a crescut un cuib in cap, car in rest e o priveliste:))))

 

nu iti place bones? Mie imi place de numai asa logica si rationala si totdeauna spune ceva gresit saraca :)

 

si spune si tu bella, nu te-ai simtit dezamagita de ce rapid s-a consumat romanta boots bone? Adica inteleg ca trebuiau sa faca ceva rapid ca era actrita insarcinata for real, se vedea de mult, dar chiar asa? Sunt stricti colegiali apoi o tine o tara in brate and pac she's pregnant with his child? Dupa 5 sezona de de tensiune de te gandeai la o romanta exploziva? 

 

Sau numai eu vad cai verzi pe pereti?..

[flo2] pai eram asa de mesmorizata de Boots ca nu am mai bagat de seama romanta, ca sant momente ca nu mai dau atentie la ce se intampla [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buflea, poti trimite si tu niste ploaie, ca nu ma supar  [pk] aici exista aparate de aer conditionat doar mobile...dar nu se merita sa dai aproape mia de franci pe ele pt cateva zile..pt ca nu a fost niciodata asa de cald, asta de 11 de ani de cand stau aici...la birou nu avem aer conditionat, se regleaza temperatura in functie de cea de-afara...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oh, eu am trecut de botez. Cum care romantza, ca primele 5 sezoane fac dansul paunului, cand isi ia booth inima in dinti dupa coma sa ii spuna ca el o iubeste pleaca fiecare in lume, apoi cand se intorc el e cu hannah si apoi brusc hannah dispare si el ii taie macaroana lui bones ca vor fi strict partners si 3 episoade mai tarziu ea e insarcinata cu copilul lui si tot ce vedem noi ca se intampla e ca el o tine dragastos in brate supa ce sniperul mumie imothep il impusca pe mr nigel murray.

 

pai e fair asa? Ma uit 6 sezoane si astept cu sufletul la gura o poveste de dragoste exploziva si nimic??? 

 

Bella, te rog, vino si-mi tine isonul intru indignare.

eu am ajuns la sfarsit de fapt le urmaresc pe cele noi care le dau la tv, mai pierdui cateva episoade, eu am zis ca am ochi doar pt Boots [il] [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo2] pai eram asa de mesmorizata de Boots ca nu am mai bagat de seama romanta, ca sant momente ca nu mai dau atentie la ce se intampla [:)]

 

Pai ia sa te torturez atunci un pic: cum ti-a placut scena. in care dupa ce explodeaza individul de jefuia banca si booth e plin de remail si bones le colecteaza ca evidence?

 

ia spune matale rapid:)))) ca dupa mne ala a fost iconic moment

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea, ai mei vb intre ei in romaneste, si unchiul vorbeste inca bine romaneste. tata stie bine engleza si germana, mama se descurca in engleza. iar unchiul e mai cosmopolit, vorbeste engleza si  franceza foarte bine,  putina japoneza si desigur romaneste. 

bunica a fost foarte sanatoasa, dupa 85 de ani a inceput sa surzeasca, dar in rest era fit. bunicul la fel, sanatos pana cand  a murit. a avut o moarte foarte usoara, a murit in somn. 

parintii mamei, n-au avut nici ei altzheimer. 

chiar nu stiu ce-i cu hemoroideala asta, ca a lovit toata familia. am aflat ca si cumnata mea a  avut luna trecuta hemoroizi. ea sa si operat repede, nu cunosc amanunte. 

 

 

 

aqai, unde te uiti tu la serial? pe internet?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dark, spor la redecorat camera copiilor, sa nu aveti multa bataie de cap. 

 

 

am mai spus cu alta ocazie,  in germania nu este clima decat in marile magazine, autobuze si trenuri, in firmele mai mari, in spitale. 

spuneau la radio astazi ca de foarte multi ani n-a mai fost asa o caldura. sunt cateva orase mai mici care nu au apa, cel putin asa era ieri, caci pompele s-au stricat din cauza caldurii. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...