Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

nu ca e cald, e incredibil de cald! am fost azi la un lac de langa noi, ff frumos amenajat, cu nisip alb si moale. Nu a ost asa rau in sensul ca am stat la plaja, am facut baie, nu a fost soarele ala de care sa fugi.

maine mergem cu bicicletele la alt lac, tot asa amenajat,  25 de km dar din fericire mai mult prin padure. s-a anuntat si niste ploaie de vara, nu e rau.

 

 

vineri am fost aici la un turneu de volei. Nu am putut juca pt ca de vreo 2 luni sau 3 ma doar umarul de la o miscare tampa facuta la kickbox.

Au jucat colega mea mai mica, seful nostru, inca un medic primar de la noi si 3 internisti. Dupa meciuri ne-a chemat seful la casa pe care o renoveaza, unde ne vom muta si noi, ca sa vada si sotul apartamentul.

noi voiam sa mergem cu bicicletele la un lac de care imi spusesera cei de la luccru, seful merge des acolo seara sa faca o baie asa ca a zis sa mergem cu el cu masina ca sa si vedem unde e.

Il intreb pe sotz daca are boxerii de baie. Zice nu, ca face dezbracat. Ii spun ca e nebun, cum sa se dezbrace in pielea goala cand e seful acolo si ma agit ca nu s epoate...ok, ma calmeaza razand, avea de fapt boxerii.

Mergem acolo. Seful coboara primul, se dezbraca butt naked si intra in apa. Sotul isi ia pantalonii de baie, se intoarce la mine si ma intreaba 'seful tau tocmai s-a dezbracat in pielea goala?' :))))))))) [:-)))]

Ok, iesim din apa, noi 2 primii ca sa il lasam pe om sa se schimbe. Si dam nas in nas cu 2 prieteni de-ai lui....care se dezbraca la randul lor si stau la povesti cu el...

sapt trecuta mi-a spus seful asistentelor ca in fiecare dimineata merge la lacul ala si fae baie butt naked.

Asistentele la fel, cand mai merg pe undeva daca nu au costumul de baie se dezbraca si gata.

Asa oameni dezinvolti nu am mai vazut.

Nu mai spun ca la strand se dezbraca fara probleme si isi iau costumul de baie pe ei asa, in mijlocul multimii.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Ioana, sunt niste copii inca. Au 15-16 ani, e normal ca dupa 3 sapt si mai au inca una, sa le fie dor de familie, prieteni, mediul lor, choar daca tu incerci sa le faci sederea cat se poate de placuta. La varsta lor 2 sapt peinzre straini, departe de cei dragi, e mult! Eu mi-am dat seama inca de marti!

 

mi se par asa de dezvoltati- de asta ma mir

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cand decizi ca e momentul sa te sinucizi?

Nu ai spune "inca o zi" si "inca o zi"? Pana poate e prea tarziu sa iti mai amintesti ce voiai [:)]

 

 

 

pai aici am avantajul ca presupui cam ce vine. :)

 

 

 

Daca o sa iti aduci aminte sa le iei  [:)]  [:)]

 

planificarea e totul :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Starea vremii : la mine a plouat cu spume,acum e racoare si placut.DAR incepand de maine anunta canicula ,asa ca o sa devina neplacut.:)) Starea prajiturii: a iesit fff buna.Nu credeam ca o sa iasa .Este fff pufoasa si aromata.Mi s-a cerut sa o mai fac.Nu este greu de facut,nu trebuie multe ingrediente. O sa pun si reteta după ce o pun la punct pentru ca am modificat-o. Starea mea: de dezagregare.:))

 

Deja ma iriti ...am bagat si eu a doua placinta cu visine la cuptor ...daca nu-mi iese pufoasa, fac puf, puf ..

 

Cum ii asiguri pufosenia, Doamna ???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa nu va mai aud cu ploaia, ca va dau amenda.  [:-)))] (am facut o fixatie cu amenda asta)

 

dupa ce trece canicula asta, o sa cumparam un aparat de aer conditionat portabil.  [:-)))] nu-i de ras, dar trebuie sa rad, altfel iau pe 'cineva' la bataie. cinevaul ala sade in sufragerie la teve si mananca inghetata. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deja ma iriti ...am bagat si eu a doua placinta cu visine la cuptor ...daca nu-mi iese pufoasa, fac puf, puf ..

 

Cum ii asiguri pufosenia, Doamna ???

 

Pufosenia  este asigurata de ouale mixate  foarte bine :)) si de praful de copt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

numai cand citesc ca faceti prajitura, ma ia cu transpiratii. si pe voi va amendez, in dolari de data asta.  [:-)))]

 

 

 

 

 

""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

sa trec la lucruri serioase. 

nasuc, daca ar fi lucrurile asa de simple, toti si-ar pregati moartea. dar sunt multe aspecte care apar pe parcurs, spuneam mai in spate. desi vad zilnic aproape suferinte de neimaginat, nu reusesc sa ma impac cu ideea de moarte asistata. sau la cerere, sau cum s-o mai numi. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...