Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Eu ca barbatii, toate sunt in portofel:)

 

si io La fel, langa Ec si Kredit Card/ asta l- am scos acu, mersi Letitia/ carduri de sanatate/ actul de donator/ Cartile de sanatate/. Bani cash Nü prea am.

plec sa votez primärul si las si buletinu Acasa, apoi. Permisu de conducere ajunge:)

 

am uitat 3 Pflaster si un nurofen mereu am in portofel 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu e cu ochii pe Grecia mai rau ca UE ...avem niste bani investiti la bursa si din cauza ei, toate stocurile sunt down ... Mi-a zis ca nu vreau sa stiu cati bani am pierdut. Are dreptate, nu vreau ...

 

Si ochii mei sunt tot acolo si din cauza asta  ma doare capul. Din pacate eu stiu cati bani am pierdut.Asa ca il inteleg.Sotul meu nici nu mai vrea sa se uite la bursa ca il apuca nervii.

Asa ca ma apuca doar pe mine.:))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buflea, numai tu ma puteai face sa rind in asemenea momente! [:)]

N-au pasapoarte, au carti de identitate, care sint mari cit niste carti de credit. Era a lui si a baietului, plus banii, toate in acelasi portofel. Cumnata-mea avea cartea ei cu ea, deci ea e ok.

 

Ei sint acum cu barbatu la Stonehenge, politia tocmai il suna-se pe barbata-meu si au intrebat cum arata frate-su ca se uita la camerele de luat vederi sa vada daca vad ceva suspect, poate a scapat portofelul, sau daca a fost bzunarit. Ii trimit un raport barbatului si cu asta se duc miine la ambasada. Cit poate dura sa le dea o hirtie de aia de identitate?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...