Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Oh, il stiu ...era A. Jolie asa de tanara ...e foarte trist filmul ...arata presiunea la care sunt supuse fetele astea din modeling, dar eu cred ca asa este in toata industria de entertainment,  fie ca e muzica, film, Broadway ...

 

Gia mi se pare ca a fost una din primele cazuri care a contactat HIV si murit de SIDA ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 821
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

Apropo de barbati si supararile lor [:)] , cumnata-meu e suparat pe cumnata-mea ca nu a stat cu ochii pe boserseta lui cit el luat bagajele de pe sina. Ca atunci s-a intimplat! E vina ei deci! [:)] [alcool] I-am spus cumnatei sa-si lipeasca si ea un postit pe frunte in care isi recunoaste neconditionat vina! [:-)))]

 

Hahaha ...si apoi sa se ocupe de oo-le lui ...poate i le face omleta de nervi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem desigur in trafic ...sunt vinovata ca am plecat asa de tarziu ...de parca v-as mai spune vreo noutate ...

Doamne!Mai Buflea, nimic nu faci cum trebuie !

Hartiile le pui aiurea de nu stie omul de unde sa le ia,pleci tarziu si vii si mai tarziu,prajitura nu e pufoasă...parca vad ca tot tu esti cauza caderii bursei !:)):))

Ai postit-uri la tine?Da' niste oo?:)):))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ah, pe site zice ca e suficient sa stie numerele de pe cartea de identitate (in caz ca n-au alte acte) Si culmea ca le stiu!! Eu nu stiu nici macar numarul meu de telefon mobil, dapai numarul de identitate! Trebuie si poza? Le-am facut si poza sa nu-i intoarca inapoi pt asta. Am vazut cursa inregistrata, ca am fost pe drumuri. Iar Hamilton!

 

de aia am zis ca asa era acum 15 ani, s-au mai schimbat lucrurile deci.

 

mda, iar Hamilton, dar macar cursa a fost foarte exciting!!!! Si depasiri, si ploaie... si Alonso a punctat! ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Doamne!Mai Buflea, nimic nu faci cum trebuie ! Hartiile le pui aiurea de nu stie omul de unde sa le ia,pleci tarziu si vii si mai tarziu,prajitura nu e pufoasă...parca vad ca tot tu esti cauza caderii bursei !:)):)) Ai postit-uri la tine?Da' niste oo?:)):))

 

Postit-uri nu, dar fruntea o iau cu mine întotdeauna ...pot scrie direct pe ea, la o adica ...

 

Acum imi urla in difuzoare "Hey you" a lui Pink Floyd ...o vrea ceva de la mine ???

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Postit-uri nu, dar fruntea o iau cu mine întotdeauna ...pot scrie direct pe ea, la o adica ...

 

Acum imi urla in difuzoare "Hey you" a lui Pink Floyd ...o vrea ceva de la mine ???

 

Da, una peste ochi:)

 

i wonder if i'm projecting....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...