Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

 

 

Buna fetelor. Am recuperat si eu forumul cumva. :) ma bucur sa va stiu in regula pe toate. Noi suntem bine. A bolit Z cu ceva diaree iară, cauza n.am aflat.o dar bine ca a trecut. Am fost si noi la mare. A fost greu drumul, isterii peste isterii. Poca, daca nu ati rezervat inca, Iti recomand cu drag Sozopol, hotel martinez. Mie mi.A placut mult. Plaja uriasa, am avut apartament cu living, dormitor, o minibucatarie, dar cu totul a fost imens. Hotelul Era aproape pe plaja, curat si frumos. Mâncarea ok, ma rog dupa o saptamana ne.Am plictisit de ea (all inclusive). E la 30 km de bourgas. Ca si pret nu stiu ce sa zic ca nu stiu cat puneti la bătaie. Pt noi a fost ok. Mult mai ok ca si sveti vlasul de anul trecut (la locatie ma refer, nu la pret)

 

Fost la Sozopol vreo 3 sau 4 ani in urma. Ne-a placut si noua, desi fara all inclusive. 

Andika, bbine ca i-a trecut lui Z. Bine ca sunteti bine. Chiar ma gandeam ce mai faceti voi, fetelor. Mai vad cate un like pe Fb si ma gandesc ca sunteti bine. Dava mai si scrieti cand si cand si mai bine 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu cu I....nus ce sa mai fac :) toata ziua mestereste chestii, darama politzele, scoate diblurile...cere apa in pahar si o toarna pe mobile...well, jucariile au succes limitat. Daca nu se desfac, rotesc, dezmembreaza si eventual sa faci altceva di  ele...nu s bune. I-am luat un mini lego dar nu -i bun nici ala mau mult de 5 minute..sticlele cu capac sunt f bune, doar daca sunt de dimensiuni si forme diferite. Aaa si carligele de rufe sunt in top.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow ce mare e Iusty....cate kg are?

 

Tudor iar e racit...plin de muci si tuseste, mai face si febra din cand in cand....imi vine sa ma iau si sa ma tot duc...acum nu am intrat nici in contact cu alti copii, nu a fost si frate-sau la gradi...nu stiu de unde...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andrei a descoperit că e fain să faci piş la toaletă și de ieri mă înnebunește,  vrea toată ziua la wc, indiferent dacă îl trece sau nu, vrea și hârtie igienică, vrea să tragă apa. Nu vreau să îl descurajez,  că încă trag speranțe să scap de spălat rahat, dar mă disperă. Toată ziua la baie...A, și dacă îl scot din baie se trântește pe jos și plânge până rămâne fără aer. La fel urlă când îl pun în cărucior după ce l-am lăsat să se plimbe (în curtea școlii,  în parc, etc). Deci e distractiv la noi.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...