Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

 

 

Mulțumim, Andra! Să știi că aici e prea cald chiar :) Fetele din Cluj, dacă mai intră cateva, aveți idee unde m-aş putea duce azi să mă vadă un dr? Mă tem că am luat și eu crocobaurul, că mă doare gâtul rău și am febră (cam) mare.

 

Cred ca la ora asta nu mai gasesti nimic privat...doar pediatru care vine acasa. Dar la urgente Orl poti merge...sunt obligati sa te primeasca.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mulțumesc,  Miha, am mers în Gheorgheni, evident că am puroi în gât.  Iar am avut întâlniri de gradul zero cu medic și farmacist neinformați în domeniul alăptării...Și mi-a dat augmentin deși i-am zis că sunt alergică la penicilină :(((( Acuma stau cu morcov să nu pățesc ceva, la ce noroc am zilele astea...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mulțumesc, Miha, am mers în Gheorgheni, evident că am puroi în gât. Iar am avut întâlniri de gradul zero cu medic și farmacist neinformați în domeniul alăptării...Și mi-a dat augmentin deși i-am zis că sunt alergică la penicilină :(((( Acuma stau cu morcov să nu pățesc ceva, la ce noroc am zilele astea...

 

 

Si eu sunt alergica la penicilina. Dar la augumentin nu am probleme...multa sanatate va doresc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare

 

si eu va mai citesc din cand in cand, da n-am nimic de spus... Petru creste, devine din ce in ce mai simplu sa comunicam (imi arata foarte clar ce vrea)

Deea, foarte simpatica pitica ta :) Sa stii ca-ti mai citesc blogul de retete, ma mai inspir de acolo, faci lucruri bune :)

Poca....ce sa mai zic, multa sanatate, sa reusiti sa va bucurati de vacanta!

Monic@, sa-ti fie de bine jobul! Cum esti cu sportul, ai reusit sa mai faci?

 

De curiozitate, mai sunt ca mine care sa citeasca din umbra, fara sa comenteze? Scoateti si voi capul si ziceti buna, sa vedem care mai e pe aici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna

Suntem si noi pe aici.

In primul rand, Poca, sanatate multa va doresc, sa va faceti repede bine si sa va bucurati de vacanta.

Lady, cred ca poti sa lasi basica in pace, ca se sparge ea, cred ca mai dureaza putin.

Vladut se loveste numai la cap si la genunchi [batcap]  [batcap] [batcap]  mereu are cate un cucui 

Eu am inceput procesul de intarcare, dar nu ma descurc prea bine pana acum, nu stiu cum sa fac sa nu traumatizez copilul [alcool]

In rest, nimic spectaculos. Urasc caldura asta, nu o mai supoooort. Am fost in weekend la munte, erau 10 grade mai putin acolo, ce fericire

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...