Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna ,

 

Mama Mia , ce placere sa citesc atat :)

 

Sara este o frumusica !

Pocha , multa sanatate ! Imi pare rau ca ati trecut prin asta ...

 

Mi-ar fi placut sa ma pot intalni si noi cu voi :)

 

Noi vineri ne reaintoarcem in Norvegia , s trecut timpul tare repede , dar frumos si bine cu ai mei . Acum cu bagajele ... Pot da lectii despre cum sa pregatesti bagajele :)

 

Andrei se culca seara la 20.30 si se trezeste  la 6, 6.30 . Noaptea are treziri , dar sunt intr-un mod frumos , cu ochii închiși spune :  Mami , țiți ! 

Ziua , pe la 11.30 mai doarme 1, 2 ore .

Toata ziua vrea brum - brum , sa il urce la volanul mașinii , vrea sa exploreze tot .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum a fost la CJ- (blind) date?! :))

asteptam detalii, eventual poze ..

pai, cum sa fie...cum ma asteptam: suuuuuuuuuuuuuuuuper! eu, sincera sa fiu, as mai fi stat. si cred ca si Poca. dar trebuia sa ajung la aerobic si, in plus, e o vorba: "vin oamenii, dar mai si pleaca..." dar, zau ca as mai fi stat!!!!!

la suzie era ceva, gen "paradisul jucariilor". balerina mea era foarte ocupata cu exploratul si cu luatul jucariilor de la baieti [batcap] balerina, care, comparativ cu baietii, era ceva mic, indesat si rotofei [:-)))] (stiam eu, dar a fost un moment in care mi s-au confirmat, inca odata, banuielile [:D] ). oricum, era o viermuiala continua pe acolo  [pk]  nu vreti sa stiti cum arata livingul lui suzie, la plecare. sau, poate vreti sa stiti, dar sa nu fie la voi in living  [fri]  [fri]  [fri] deci suzie, scuze pentru dezastru  [flo2]  data viitoare (daca te vei mai incumeta sa ne chemi) contribuim la remuneratia doamnei care face curatenie  [flo2]   

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

 

la suzie in living este ordine si jucariile puse din nou in cutii, cine vine la joaca? Maddutz, acum stit unde stam asa ca va asteptam de fiecare data cand aveti chef de joaca....dupa 1 sept o sa fie putin mai greu ca o sa ne umplem de muci [batcap]

 

Cu mare drag m-am vazut cu fetele si oricand putem sa reluam, e mult mai ok asa ca putem sta si noi la pvesti. Oriunde am merge in alta parte noi am alerga dupa ei si doar ne-am saluta....este testat.

 

Sper ca data viitoare sa fie uscat in curte sa putem si iesi....

 

Easy, tarziu mi-am dat seama ca nu am facut nici macar o poza, dar daca vreti adaug una cu livingul la plecare [:)] .

 

La intalnire au participat 3 balerini si Ana Maria care este o scumpete de fetita, daca as stii ca mi-ar iesi un copil identic mai ca l-as face si pe al treilea...Balerinii  de milioane toti 3, Tudor si Andrei chiar sunt balerini la propriu, dar Daria ramane balerina sefa [flo2] .

 

Fug prin sat cu treaba.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...