Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

Eu nu mai am nimic de adăugat,  fetele au spus tot :) A fost fain și scurt :) , deși am stat câteva ore bune.  Piticii erau în paradisul jucăriilor,  au ronțăit de zor de toate, noi am putut povesti puțin (că eu, cel puțin,  eram nevorbită:))) ). 

Noi azi după masă urcăm la munte,  poate când venim ne mai adunăm o dată,  Suzy, nu e autoinvitaţie, e ok și în altă parte,  deși ai dreptate,  va fi mai multă alergătură :)

Tudor e un cățărător desăvârșit :)))))) Balerina micul geniu, era așa de dulce cum imita animalele din carte! 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Didi ms.Sport mai fac doar abdomenr cu abroller.Am vrut sa fac Insanity max 30 dar nu l.am drscarcat.Dar voi face sigur.Oricum eu muncesc si la job urc pe scari 2-3 etaje ca asa vreau eu. SI am mai slabit 500 gr.Am 67.5 la 1.77.Arat ok.Am inceput sa.mi iau haine va sunt reduceri.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana a inceput sa urle rau de tot daca nu i se da ce vrea .Dar urla tare rau de tot.Nu stiu cum are atata putere.Si o lasa sa mai urle.Dar zic vecinii ca o bat-si stau la curte dar am geamurile deschise.

Fete ce frumos ca v.ati intalnit! Vat despre deranj Maddutz;Suzie e obisnuita avand 2 copii.Clar cu 2 copii nu poti sa ai ordine ,decat pe moment dupa ce strangi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare ce faceti? ce fac ghioceii? Vladut face numai nazbatii, nu e cuminte deloc :) tot timpul se catara, varsa tot ce prinde, isi da pampersul jos, face pipi si caca pe covor (l-am spalat de 3 ori intr-o saptamana). Am reusit sa scapam de titi de pranz [alcool] ​sa vedem cum scapam de celelalte....se trezeste de mii de ori pe noapte [smulgpar] poca, nu exista prea racoare. aici e infern [fri]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Există,  există,  aici plouă și sunt max 20 de grade. Măcar am scos scutecele în ploaie,  la înmuiat :) Andrei l-am scos în curte cu pantaloni lungi,  tricou,  bluză cu mânecă lungă și bluză de trening peste. Și cu gluga în cap. Și tot aveam impresia că îi e rece. La fel și Ana Maria. 

V-am zis că avem iepure? Ana Maria de abia îl atinge, Andrei în schimb cred că îl extermină curând.  Îl împunge cu degetul,  îi bagă degetele în ochi,  îl trage de urechi.  Din dragoste,  evident. :)))) Și îl îndoapă amândoi cu lăptuci,  azi dimineață de abia se vedea iepurașul din spatele muntelui de frunze :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca, mai veniti in Cj? eu maine merg dupa Vlad  si de luni ne putem vedea din nou.

 

 

Gina, sa-mi dai reteta de cozonac la masina sa le fac la balerini, poate mai cresc :).

 

Fetele din Cluj care nu lucrati va bagati saptamana viitoare la o intalnire? daca se opresc ploile putem sta si in curte. Maddutz, pe voi ma bazez, da?

 

 

Monica si Tudor face crize si e foarte nasol ca eu nu eram obisnuita, cel mare e foarte intelegator....asta mic se da cu fundul de pamant, urla, da din maini...horror..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...