Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata fete!

Eu am umblat toata ziua cu fratele meu cu actele masinii de la tata, sa scapam o data de ea, ca mi.a mancat zilele. M.am saturat de birocratieeee!!

Atata bataie de cap si alergatura pt a vinde o masina, capatata mostenire, ca domne e bun comun intre mine si frate. Dupa 6 ore de umblat de la notar la finante, la notar, la finante si tot asa ...am reusit. Si la 40 de grade prin soare. Acum sunt lesinata de cald si cu dureri groaznice de cap, dar macar am scapat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fratele meu a venit acum din concediu de la bulgari, conditii super, a fost f incantat, si bani mult mai putini decat concediul de anul trecut din tara. Cu banii ramasi fuge si la brasov cateva zile. Si mi.a adus un borcanel de dulceata de trandafiri bio, asa faina e, fara zahar, conservanti si alte nebunii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, și noi ne luăm dulceață de trandafiri cu noi în fiecare an, Ana Maria o adoră.  Cu petale și tip peltea. 

Noi am fost la cardiolog cu Ana Maria,  am așteptat 3 ore și apoi am murit de cald pe drum înapoi,  încă nu pot să îmi revin. M-a și purtat Ana Maria prin centru să căutăm înghețată. 

Suzy,  nu cred că mai apucăm să ajungem la voi, mai avem o groază de umblat...gine, oftalmolog,  derma, dentist,  văzut nași,  nașii mei de botez, etc...Tare mi-ar fi plăcut să se dilate timpul :) Sper să nu vă supărați,  și sper să reușim iar data viitoare să vă vedem! 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Felicitari, Andika si New!

 

Meey, de ce ai dormit asa tarziu?

Noi adormim la 21-22, dar dupa 1 noaptea ne trezim f des. La 7 e gata somnul.

 

Viooo, ce fain de voi, sunteti la racoare. Asa m-am saturat de caldurile astea......

 

Deea, bine ca ai rezolvat cu masina, macar stii ca stai linistita acum.

 

Emma, tare harnici sunteti, mai rar ca voi. Bravo!

 

Gina, Mihai e un scump. Sunt minunati copiii, cat de usor retin ei tot ce aud.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Meey, de ce ai dormit asa tarziu?

poi a venit o prietena ''la cafea'' pe la 7 si a plecat la 11.30

pana i-am facut baie piciului, i-am dat lapticul, l-am culcat apoi am strans din bucatarie am spalat vasele, etc si uite asa a trecut timpul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

weekendul trecut am fost la Albota, am vazut o fetita cam de inaltimea lui Andrei si la fel de slabuta se urca singura in topoganul mare, alerga pe scara din scaduri(un fel de trecere miscatoare facuta din scanduri legate intre ele cu franghie), cobora pe topogan si urca iar

am ramas uimita, era singura la locul de joaca, mamica ei era la o masa bea bere

eu nu as avea curaj sa-l las pe Andrei sa urce in topoganul mare nici macar supravegheat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, și noi ne luăm dulceață de trandafiri cu noi în fiecare an, Ana Maria o adoră.  Cu petale și tip peltea. 

Noi am fost la cardiolog cu Ana Maria,  am așteptat 3 ore și apoi am murit de cald pe drum înapoi,  încă nu pot să îmi revin. M-a și purtat Ana Maria prin centru să căutăm înghețată. 

Suzy,  nu cred că mai apucăm să ajungem la voi, mai avem o groază de umblat...gine, oftalmolog,  derma, dentist,  văzut nași,  nașii mei de botez, etc...Tare mi-ar fi plăcut să se dilate timpul :) Sper să nu vă supărați,  și sper să reușim iar data viitoare să vă vedem! 

 

Poca e ok, la mine  fost nebunie cu atatia copii. Tudor a fost foarte agitat azi noapte, nu am dormit aproape deloc, dimineata am fost cu ei la pediatru la control, acum a plecat sora-mea cu ai ei si e nebunie in casa. Trebuie sa adun ca maine vine femeia la curatenie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...