Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ana e dependenta de tzatza!cand plecam undeva,nu mai are deloc stare nici 5 minute si daca nu.i dai tzatza face urat:se bate,ma trage de bluza.Si nu suge si ea de cateva oi si gata.Nu sta la tzatza cu ea in gura mult si bine.Si tb sa stau cu ambele tzatza afara n masina! Imi vine sa o intarc de fiecare data.Nu.mi mai vine sa plecam nicaieri!!!

Daca ar fi supt si ea la culcare sa/si dimineata cred ca as fi alpatat.o mai mult.Dar asa..pt mine e stres psihic deja. Anei i

A iesit si un colt la un canin.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina mi.e mila rau de tine.Eu am retinut toate pb pe care le.ai spus .Si mi.e mila si de Maria! Tb sa ai grija de tine ca sa poti sa ai grija de copii! Poate ar tb sa afle sotul si daca se poate sa vina acasa! Zic si eu ca nu stiu exact cu jobul lui cat de realizabil e! Dar ma gandesc ca o sa ai nevoie de ajutor si dupa operatie.Ajutor si cu copiii si cu casa si cu gradina etc.Mi.e mila rau de tine! Sa stii ca ma gandesc la tine.

Cea mai buna prietena are o forma de cancer de col.Si dupa ce a vazut 2 dr cea mai buna solutie e histerectomia.Ma socheaza ea cat de impacata e!! E impacata fiindca nu e grav.Ea se astepta sa fie f grav cand a aflat ca are o rana urat pe col!!!

Si eu am avut o rana pe col acum 17 ani!!! Si nicio o clipa nu mi.a trecut prin cap atunci altceva.Dar eram pustoaica.Mama nici nu stiu daca a stiut vreodata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata, sunt la spital. Astept sa discut detaliile cu medicul. Bine ca e de garda.

Din cate am inteles, o sa fie problema cu asigurarea osului pentru transplant, ca banca de la Colentina nu ar functiona.

 

PS: toata admiratia pentru fetele care butoneaza netul de pe telefon. Pe mine ma dispera [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetelor!

La noi a plouat azi toata dimineata, abia acum s.a oprit. Si am stat in casa, deci m.a innebunit pitica. Dar ne.am balacit si ieri si azi de ne.am saturat amandoua. Asa mult ii place la piscinuta!!!

Ema sa stii ca a fost super incantata de jucarii, mai ales de bucatarie. Ia craticiorele si amesteca cu telul si lingura in ele, isi aliniaza papusile si le da in gura sa pape si le zice mniam mniam. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si Sara vorbeste toata ziua, mai pe limba ei, mai pe a noastra, le zice in felul ei la toate, dar eu o inteleg de fiecare data cand cere ceva. Zice cam asa: mama, tata, mami, tati, Ady(mamei mele), Oco (Rocco, unchiul meu), Aby(peggy, catelusa mamei), Aky(Lucky), pi pi( pis pis), ham, biii bii(albina), muuu(vacuta), bebe, apii (copii), apa, papa, puf(pufuleti), amu (bunica/bunicu), pipa(cipa,baie), uta(leagan), Abu(prietenul ei Vladut), Mila(mama lui Vladut), Dada(asa o cheama pe ea daca o intrebi), alta (de cand a invatat cuvantul asta ma dispera la masa...orice ii dau ia 2 guri si apoi alta alta), goo(minge), tita(fetita, rochita), mana(mana, sa ii dau mana), pup pa ( si face pusi), buba (si imi arata vreo buba sa o pup), da, nu, titi (tzitzi), nani, si nu mai stiu acum. Dar toata ziua da din gura.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...