Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare și mulțumim de griji, am ajuns la mare, am făcut o baie și a venit...ploaia :) La ce noroc avem în vacanța asta, nici nu mă mir.

Andrei nu suportă scaunul de mașină, m-a adus la disperare.  Monica,  fix așa a trebuit să stau și eu, să se simtă bine d-l Andrei,  cu ambele fabrici de lapte afară. Tocmai vroiam să mergem la cină și a adormit.  Cred că merge tati cu Ana Maria și soacra și ne aduc și nouă...

Gina, mult mult mult noroc și sănătate.  Să treacă cu bine operația (știi când va fi? ) și să fie ultima (adică să nu mai ai nevoie:) ).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

New felicitari pt inimioara si sarcina usoara!

Poca sper sa aveti parte de vreme frumoasa, sa va distrati putin concediul asta. Sara sta in scaun in masina, e innebunita dupa plimbare cu masina, dar se plictiseste repede, nu are multa stare.

Gina ce ai facut la dr?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, multa multa sanatate iti doresc, sa treaca repede operatia si recuperare usoara [flo2]

[pup]

Cred ca esti mai linistita ca Maria este pe maini bune.

New, felicitari pt inimioara si bebe mic [il]

Si la noi cu alaptatul e la fel, trebuie sa fie ambele tzatze la dispozitie si se muta de la una la alta la nesfarsit, pana ma dispera [:D] . Noi eram pe drumul cel bun cu intarcatul, dar apoi, bang, o minunata viroza cu febra si diaree si refuzat mancarea asa ca am revenit la titi titi toata ziua​. Acum ii iese si lui un canin.

Vladut are 12.5kg, dar nu stiu ce inaltime, ca nu l-am mai masurat de mult. Oricum, am remarcat prin parc, ca este mai inalt decat multi copii de 2 ani.

Si Vladut vorbeste pe limba lui mama, tata, mimi, nani etc. Si ii zice si maica-mii tot mama [:D], ne striga pe amandoua mama mama ​

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poca lasa ca decat arsita mai bine mai racoare.(Nu) ma bucur ca sunt singura cu tzatzele pe afara ca tigancile!zau cateodata ma apuca disperarea!

Vio si Ana e mai inalta decat multi copii de pana in 2 ani!

Pe mine m.a consultat la orl fara trimitere si fara bani la clinica privata dar a vb dr mea de fam cu orlista! Dar totusi...se poate!

Gina iti tinem pumnii!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...