Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ne apropiem si noi incetisor de momentul intarcarii totale. Il tot aman, mi se pare ca s rupe o legatura cu el. Dar trebuie sa vina. Acum primeste doar la somnyl de seara putin, asa de alint, daca nu adoarme cu biberonul de lp si peste noapte doar daca este agitat. Se intampla sa suga dintr-un san si o data la 2 zile. Nu se intaresc prea tare, doar simt ceva tensiune

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va povestesc o patanie amuzanta cu poznatul meu. Eram intr-un magazin de haine, atenta la ceva bluzite. Piciul fuge de langa mine, se duce la cabina de proba, fooooarte curios de ce poate fi acolo, trage perdeaua si face bau. Inauntru era o femeie evident semi-dezbracata. Luata prin surprindere, dupa cateva secunde de mirare ii raspunde si ea bau. Toata lumea din magazin a ras copios. Am iesit in 2 secunde de acolo. Nu mai puteam de rusine pe de o parte, dar mai ales de ras

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare Lady!

Eu nici nu am curaj sa ma gandesc la intarcat. Sara e mare fan tzatza, cred ca doar de alint, dar nu renunta cu nici un chip. La somnul de la pranz si seara daca nu ii dau ma bate si tipa rau de tot. Si toata noaptea e cu autoservire, nici nu stiu cand se trezeste, dar daca o cauta si nu o gaseste e scandal mare. Asa ca, prea curand, nu vad cum o sa o intarc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...