Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

eu sunt cat o vaca.. ...imi vine sa ma impusc

de mai bine de 1 luna nu mai mananc paine, ducliuri sau dupa 6 seara...nu am dat jos nici 1 gram

cred ca o sa incerc cafeaua verde, am licitat pe un grup de licitatii caritabile un aparat de sport ....trebuie sa fac ceva ca nu ma mai suport

nici nu mai pot sa ma privesc in oglinda, am o burta de gravida in 6 luni [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele!

Maddutz insanatosire grabnica balerinei.

Monica, cum a spus si Meey, peste tot e la fel, unde se lucreaza in colectivitate, toti se mananca intre ei.

Meey si Sara are 78 parca si 10 kg si ceva de ceva timp, nu cred ca s.a mai ingrasat, nu mi se pare.

Eu nu mai am loc in lada si mai am de bagat si ardei si nu mai stiu ce. Am pus ieri si porumb si dovlecel taiat cubulete, rosii pasate la blender si congelate in forme, mai am de bagat la borcane castraveti si gogosari si ajunge. Nu mai fac nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, recuperare ușoară și cât mai rapida!

Acomodare ușoară la creșă Andrei! Eu sunt pro-cresa în general. Deși am avut și momente mai grele, s-a acomodat pana la urmă și acum merge cu plăcere (uneori ma lasa de mana si fuge pe poarta inauntru).

Noi suntem bine. Săptămână asta mi-am luat concediu și am mers pana la ai mei. Andi s-a jucat atât de frumos cu verișorul lui încât m-a convins ca are nevoie de un sibling. Sper sa nu se răzgândească  [:-/]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

eu sunt cat o vaca.. ...imi vine sa ma impusc de mai bine de 1 luna nu mai mananc paine, ducliuri sau dupa 6 seara...nu am dat jos nici 1 gram cred ca o sa incerc cafeaua verde, am licitat pe un grup de licitatii caritabile un aparat de sport ....trebuie sa fac ceva ca nu ma mai suport nici nu mai pot sa ma privesc in oglinda, am o burta de gravida in 6 luni [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Eu am inceput in sfarsit sa mai fac din exercitiile pt diastaza pe care tb sa le fac imediat dupa nastere. Sa zic ca se cunoaste un pic, dar mai e muuult pana la forma initiala sau macar pe aproape...

 

Cu intarcatul nu stiu. Mama imi zice ca mai degraba eu nu vreau sa intarc si gasesc motive. Si are dreptate :)

Deocamdata incerc cu balndete sa o dezobisnnuiesc de adormit cu tzitzi. Nu proteateaza, dar ii ia si o ora pana adoarme. Dupace suge, normal :) Atata se foieste. Mie imi tb rabdare cu carul. Dar dupa ce adoarme asa doarme mai bine, cu mai putine treziri. 

Da e greu...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata! S-a produs inevitabilul. Am terminat cu alaptatul. Pentru el a fost extrem de usor. Doar de 2-3 ori a mai cerut si i-am distras atentia inainte sa se enerveze ca il refuz. Mai greu cu adormitul, insa cred ca suntem pe drumul cel bun. Eu, insa, sunt intr-o depresie totala. Mi-e dor de sentimentul de apropiere si caldura din timpul alaptatului. Mi se pare ca s-a rupt o legatura puternica, creste si simt ca il pierd cumva. Acum regret ca l-am intarcat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mes bine  ca le faci si acum.

Mery dar de ce te.ai ingrasat? Cand erai asa motivata ca slabisei? Tb sa iti gasesti alta motivatie!

Lady de aia si eu evit intarcatul.Desi ma dispera ca e lipitoare si acum cu caninii;e crunt. Mai ales noapte.Ziua cand sunt la job nu are treaba.Desi il cauta pe ta.su si pe mama la tzatza.Dar nu face urat!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Mery dar de ce te.ai ingrasat? Cand erai asa motivata ca slabisei? Tb sa iti gasesti alta motivatie!

 

de putoare ce sant? cred

oricum deja m-am obisnuit sa mananc fara paine, de azi am inceput sa beau ceai de ghimbir cu lamaie fara zahar/miere/indulcitor, mi-am comandat si un aparat de facut abdomene...si la treaba [hop]

mi-am propus -10 kg in 60 de zile...sa vedem ce-o sa iasa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...