Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Am venit de la dr. La orl a zis ca nu (mai) e otita, ne-a trimis la interne pt bubite, acolo a zis ca e de internare, e un virus, ne-a trimis la infectioase, unde ne-a spus ca e o viroza cu exantem. Sa nu o scot o sapt din casa, fara antibiotic, cu regim alimentar si Zyrtec, Reflor si calciu carbonic. Dar se va recupera ff greu. Asta pe scurt. Suntem acasa, nu ne-a internat. Nadia doarme ca e rupta, de azi dimi prin spitale am stat. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina, cum te simti?

Ametita, slabita, fara puteri........... [alcool]

Neputinta asta ma omoara [smulgpar] [smulgpar] [smulgpar]

Altfel sunt ok, stau cuminte si astept sa treaca timpul.

Iau antibiotic, fraxiparina in burtica zilnic (4 saptamani [alcool] ), pofta de mancare nu prea, pofta de carne/gratar/ficat/vita mai deloc.............

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti? Stefi, cum e Nadia? Gina?

 

eu ma tot sterez de ceva vreme pt ca o sa incep munca si nu stiu ce sa fac cu copiii. Pe cel mic o sa il dau la cresa ca nu am incotro, dar cel mare? bona? afterschool? nu stiu ce sa fac

am reusit si noi cu intarcarea, a fost groaznic. regret nespus ca nu l-am intarcat mai devreme, inainte sa devina asa dependent de titi. Pe baiatul mare l-am intarcat la 12 luni si totul a decurs foarte usor pentru amandoi.....in fine, am reusit in sfarsit dupa o luna [smulgpar]

voi ce faceti? mai ziceti si voi ceva

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vioo daca nu ai cu cine sa.l lasi eu as opta pt afterschool.Am o prietena care prefera asa desi ar fi avut bunici disonibile.Dar zice ca acolo au transport de la scoala,masa,lectii si somn.Plateste 800 pe luna.

Nu  te stresa fiindca lucrurile se vor rezolva de la sine.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...