Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

Buna dimineața ,

 

Cum mai ești Gina ?

 

Monic , îmi pare rău cu serviciul tău :(

 

Eu am început serviciul ieri , Andrei la Gradinita de la 7-15 , eu sunt stresată si mi-e dor de el :((( Nu știu când au trecut 18 luni , atât de repede :( mult prea repede . A crescut băiatul mamei ... Sa ne fie copii sănătoși si noi pe lângă ! Mi-e dor de toate momentele . Când i-l iau acasă i-l pupăcesc mult :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Gina stai cuminte! Sotul cand vine?

Abia are o luna de cand a plecat si o sa stea tot contractul. Chiar daca e acasa, eu tot platesc femeie sa vina zilnic sa ma ajute.

 

ce faceti? Stefi, cum e Nadia? Gina?

 

Legumesc [smulgpar]

De fapt am avut ceva treaba, ca eu ma ocupam de toate operatiunile financiar-bancare ale familiei si am cam ramas in urma cu unele chestii. Bine ca ma pot ocupa de mare parte din ele de acasa.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineața ,

 

Cum mai ești Gina ?

 

Monic , îmi pare rău cu serviciul tău :(

 

Eu am început serviciul ieri , Andrei la Gradinita de la 7-15 , eu sunt stresată si mi-e dor de el :((( Nu știu când au trecut 18 luni , atât de repede :( mult prea repede . A crescut băiatul mamei ... Sa ne fie copii sănătoși si noi pe lângă ! Mi-e dor de toate momentele . Când i-l iau acasă i-l pupăcesc mult :)

Bine, Sim, multumesc :)

Da, si eu am impresia ca timpul asta a trecut mult prea repede. Si cu "accidentul" si operatia asta, parca a fost un vis din care m-am trezit si cu fata intarcata si cu transplantul facut [ascuns]

Ce ma aduce la realitate este faptul ca trebuie sa stau barza, sa nu ma sprijin pe picior, macar o luna jumatate, pana la primul control [batcap]

 

Maria nu prea bea lapte.......

Mihai, dupa ce l-am intarcat, bea cel putin 2 canute pe zi (min. 500 ml), uneori 3, dar ea nu prea vrea........

Doar dimineata, cu cereale, sau iaurt, dar dulce mai deloc [fri]

In schimb mananca binisor, e deschisa la orice, mananca multe fructe proaspete, rosii..........

Sper ca-si ia din mancare toate cele necesare, inclusiv calciul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna.

Nadia e mai bine, au disparut bubitele, nu a mai facut nici febra, nici diaree, dar e maraita si tot tzitzi vrea. Azi cand eram la serv a plans cu buni si zicea mama mama, ii era somn si vroia sa suga. Ne va fi greu cu intarcarea, dar pana la primavara nu mai vreau nici macar sa mai aud de intarcat, ma stresez inutil. Voi vedea atunci cum voi proceda. Sa fim noi sanatoase! De mancat nu prea vrea, dar recuperarea e mai greoaie, asa a zis dr de la interne.  Suge si de 2 ori intr-o ora, dar e si ff cald, transpira mult mai ales la cap, asta de cand cu virusul. M-am saturat de caldurile astea mari, vreau temperaturi de 24-29 grade.

Gina, e ff bine ca mananca Maria orice si fructe. Bravo

Vio, felicitari ca ai reusit sa il intarci. E bine acum, esti linistita din acest punct de vedere, si va fi ok si daca incepi munca. Pt celmare nu e afterschool in cadrul scolii, cu invatatoarea lui? La noi la scoala asa era, nu stiu daca ramane  in continuare asa.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pup. Va multumesc. Ne pregatim sa mergem la dr de fam, a venit ieri din concediu. Sa ii ducem scrisoarea medicala si sa ii povestim ce am patit cat a fost dumnealui plecat. O sapt de febra, Vio? De la ce oare? Nadia facea febra mare, 39.6, arata 40 termometrul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...