Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna!

Poca, sa stapaneasca sanatoasa camera Ana Maria! Cand ma gandesc ca si Nadia va dormi singura in camera ei, mi se pare aproape ireal acum, cand e asa de dependenta de tzitzi la somn. Si eu m-am obisnuit sa o vad dormind langa mine.

 

Ieri am fost la nunta, fara Nadia, am venit la 13 sa o adorm, apoi la 18 a venit soacra cu ea la nunta si a stat 2 ore, a supt si a plecat. Abia la 22.30 a adormit, dupa ce s-au jucat ff mult.

 

Acum Nadia se simte bine, dar ca sa nu fiu eu linistita deplin, de 2 zile i-a aparut o iritatie pe decolteu ,  ceafa si gat, dar e o zona destul de intinsa, cu bubite ff mici muuuulte si rosii. Sa fie de la atata transpiratie din ultimul timp?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare :)

 

ne-am intors si noi ieri acasa. suntem bine. pe drum s-a comportat admirabil, chiar daca a vomat de 2 ori. a fost tare cuminte si vesela. i-am spus insa, in prealabil, ca vom merge toata ziua cu masina si vom ajunge acasa. cred ca a inteles. ajunsa acasa, dupa 3 saptamani, a fost foaaaaaarte vesela. m-a dus pe la gardurile vecinilor, sa vedem cateii pe care-i "vizitam" deobicei, si-a luat toate jucariile la rand, a vizitat toata casa...era tare dulcica [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

despre achizitii...nu stiu ce sa zic... repeta din ce in ce mai multe cuvinte dupa noi.  stie numerele si le pronunta. sase si sapte nu le spune si sare direct la 8 [:D]  e tare haioasa. intelege mai tot ce vorbim, sau asa lasa impresia [:D]  a invatat sa dea din cap in semn de "nu" si profita de orice ocazia sa o faca  [ascuns]  

la capitolul mancare stam prost. s-a mai inaltat, a trecut la haine la nr 80, dar ca greutate stagneaza tot la 10,200 kg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

stie si toate literele. si forme geometrice. stie sa sorteze pe culori. cand o intreb culorile, insa, le incurca.

ii place sa se uite pe youtube la filmulete cu copii. are filmuletele ei preferate. nu stiu cum ajunge la ele, dar zilnic le vede de cateva ori. am avut surpriza sa vad ca a invatat cifrele in engleza de acolo [:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Poca pt independenta Anei! Lasa ca e mai bine asa! Cresc !

Si eu tb sa scap de niste lucruri cadita,sterilizator,carut 3 in 1,cantar.Unele le.as vinde. Carutul sport il tin.Oricum a fost ieftin si fffff util!

Stefi nu stiu ce sa zic despre bubite!

Si noi cununam pe 20 sept si tb sa.i iau pe amandoi si nu stiu cum o sa facem cu somnul!!!

E complicat.Mama e soacra mare si parca vezi ca nu prea o sa stea cu Ana.De Robi nu.mi fac griji.Doar cu somnul noaptea!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi, Monica, da, cresc, dar tare repede. Si noi imbatranim [fri]

Felicitari pentru ambitie. Eu inca sunt la faza in care fac din cand in cand (cand imi aduc aminte - adica atunci cand vad oglinzi [smulgpar] ) exercitiile pentru diastaza. Nu cred ca o sa scap vreodata de burtoi. Arat ca si cum as fi gravia in luna a 6-a sau a7-a [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...