Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

dimineata, buni nu i-a facut pe plac si a inceput sa planga. am luat-o in brate, am alinat-o si am intrebat-o "cine te-a suparat?". mi-a raspuns fara exitare:"buni". mai tarziu, nu i-am facut eu pe plac, iar plange, iar o alin, iar o intreb. de asta data, raspunde "mami"  [:)]  eh, alta viata...deja avem dialoguri  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fain dialogheaza balerina! Bravo!

 

Maddutz, vad ca esti pe aici si profit... Cum putem scapa de muci? De o sapt e racita, acum e in faza in care doar nasul face probleme, in sensul ca trebuie curatat, se aud in interior secretiile, ii pun ser si o aspir. Dar maine e o sapt de cand a inceput, oare cat mai tine?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gina... poti face. daca ti se pare ca fluxul e marit prea mult, comparativ cu "normalul" tau, nu mai face maine...parerea mea...

Multumesc :)

Aseara am facut, iar peste noapte a crescut binisor fluxul si desigur ca am dat vina pe fraxi. M-a si durut burta foarte tare, ori asta nu mi s-a mai intamplat dinaintea primei sarcini [alcool]

Bine, e drept ca de la masa de operatie am avut probleme.... adiacente. A fost masa ortopedica, m-a si miscat mult pe ea si m-am ales cu labiile inflamate (si-au revenit intr-o saptamana) si o amorteala dureorasa, daca e posibil asa ceva pe stanga. Numai la atingere/spalare simteam si vad ca inca mai persista. Aceleasi probleme le-am avut si la glezna stanga, de fapt si acolo inca ma doare cand ating.

Ma rog, ideea era ca, la cat au tras de mine pe masa, or fi deranjat toate cele [ascuns]

 

Maria e incantata cand trebuie sa-mi fac injectia in burtica. Cum se apropie ora 9 seara, e precum catelul lui Pavlov, imi arata spirtul, cutiuta cu injectii, e incantata cand ii dau sa-mi tina tamponelul pana desfac eu spirtul, ma asista curioasa cand ma intep........ce mai, doctorita o face mama [biz] [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am zis eu ca balerina e cea mai avansata [il]

 

Si Maria are muci de aseara, dar fara febra, a mancat bine, e vioaie.......... sper sa ii treaca.

Desi nu-s mare fan, mi-a parut rau ca nu mai am oscilo in casa, poate fi si din  gainat de ratoi, atata vreme cat are efect...............

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Ce fain dialogheaza balerina! Bravo! Maddutz, vad ca esti pe aici si profit... Cum putem scapa de muci? De o sapt e racita, acum e in faza in care doar nasul face probleme, in sensul ca trebuie curatat, se aud in interior secretiile, ii pun ser si o aspir. Dar maine e o sapt de cand a inceput, oare cat mai tine?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce fain dialogheaza balerina! Bravo!

 

Maddutz, vad ca esti pe aici si profit... Cum putem scapa de muci? De o sapt e racita, acum e in faza in care doar nasul face probleme, in sensul ca trebuie curatat, se aud in interior secretiile, ii pun ser si o aspir. Dar maine e o sapt de cand a inceput, oare cat mai tine?

no, am scris si s-a pierdut ...

deci, multe nu ai ce face... simptomatice si, in rest organismul va anihila virusul. daca te deranjeaza foarte mult, poti da si niste nurofen.

homeopat, poti da coryzalia, dizolvi pastila in apa, si dai din ora in ora.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

mey, cum sta andrei cu dintii? mai tii minte ca-ti faceai probleme? csnd i-a iesit primul dintisor? 

4 dinti si o masea pe cale sa iasa [:D]

primul dinte la 1 an si 2 luni

si e bine Andrei-multumesc de intrebare, doamnele de la cresa ii spune spaidi de la spiderman, se catara peste tot baiatul meu, e cel mai mic de inaltime dar cel mai nazdravan din clasa

azi a dormit 10 minute la cresa [nani] sa trezit dar nu a plans, a stat in birou la directoare pana la 1.30 ca sa nu deranjeze copii care dormeau

poate maine o sa doarma mai mult

sper ca pana saptamana viitoare sa se obisnuiasca sa doarma acolo la amiazi sa il pot lua eu la 4 cand ies de la munca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...