Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

 

 

da desteapta foc balerina, are si cu cine semana [pk] [pk] [pk] pup caputul ala destept de papusica mai rar asa, si frumoasa si desteapta [il] [il]
multumim, multumim [il] ... o laud si eu... sincera sa fiu, si de trage un vant pic pe spate...(si nu din cauza vantului  [pk] ) Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

of, gina... bine ca ii ai copii, te mai distrag... cu toate ca, nu-ti fac viata msi usoara...

problemele pe stanga poste sunt de la anestezie... ti-a facut-o in coloana? ... zic si eu...

 

Da, copiii imi umplu timpul de nu mai am cand sa ma gandesc la altceva :)

Nu-s de la anestezie, sunt de la nenorocirea aia de masa ortopedica [smulgpar]

Anestezie am avut generala, ca la 5 ore jumatate pe masa..........  Bine, a trebuit sa duc munca de lamurire cu anestezista, i-a fost greu sa priceapa ca nu mai vreau rahie in veac.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz sa ne traiasca toti copii! ca sunt cei mai destepti si cei mai frumosi!

Gina dar cum au tras de tine de ai probleme la labii?Ca daca stii ce scenarii mi-am facut! [clo]

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

Nici nu vreau sa ma gandesc la scenariile tale [ascuns]

E greu de explicat :)

Masa asta ortopedica (poti sa o gugalesti) tine practic picioarele pacientului in aer. Are un opritor intre picioare si un fel de ghete. Ei, si de la miscarile din timpul operatiei, care pot fi destul de....... dure, pot sa apara asemenea probleme, nu-s nici prima si nici ultima care a patit asa ceva.

Si nici macar nu e prima data, acum macar mi-a trecut repede, dar cu ani in urma am avut nevoie de consult ginecologic, ca a fost mult mai rau.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gina, nici eu nu prea stiu de masa aia ortopedica...si mie imi trecusera niste ganduri...  [batcap] mea culpa  [batcap] 

[:-)))] [:-)))] [:-)))]

Mai fetelor, e spitalul SRI-ului, eu am fost la ortopedie, la ce va fuge voua gandul? [fal] [alcool] [:-)))]

 

http://ro.medwow.com/wanted-orthopedic-table/osi/hana/167748876.lead

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

[:-)))] [:-)))] [:-)))] Mai fetelor, e spitalul SRI-ului, eu am fost la ortopedie, la ce va fuge voua gandul? [fal] [alcool] [:-)))] http://ro.medwow.com/wanted-orthopedic-table/osi/hana/167748876.lead
...facem si noi haz de necazul tau [batcap] ...mama, ce masa... ...interesanta [fal] nu am mai vazut, pana acum... Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...