Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Salutare si de la noi!

Deea, multa sanatate sotului! Tu cum te mai simti?

Meey, ma bucur ca Andreiul s-a acomodat, tare greu va e si voua :(

New, cum merge sarcina? Felicitari pentru ntarcatul fara probleme. Al meu cred ca se va autointarca .... cand s-o insura [:-)))]

Si bravo balerinei, cred ca e cea mai cea dintre ghiocei [il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am pierdut un mesaj kilometric [smulgpar]

Sa o iau de la capat. Dupa 2 sapt de stres infernal la servici (lycrez pt mine, nu am cum sa nu ma stresez), nopti fara somn, CM intarziat (alt strez!), acum a aparut cea mai mare si dureroasa problema. Iustin a avut ieri un fel de contractura musculara, efwctiv a tipat si a cazur jos. L-am vazut inainte ca mai pasea strambcu piciorul stang, cumva pe lateral, dar credeam ca se preface ca sa il iau in brate. Acum merge aproape numai asa. A voebit fratwle meu cu o asist de la sp M Curie. Spune sa mergem urgenr pt ca poate fi grav si s-ar putea sa ne interneze pt investigatii. Ma omoara gandul asta, dar daca e necesar... sunt praf!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lady......... nu stiu ce sa zic...... decat Doamne ajuta, sa nu fie nimic grav [ruga] [ruga] [ruga]

Cu stresul, stiu ca e usor de dat sfaturi de pe margine, insa gandeste-te ca avem doar o viata.......... si atat de usor se distruge sanatatea asta, uita-te in jur, cati au patit-o urat rau de la prea mult stres.

Doamne, sper sa fie bine Iusti [ruga]

 

Deea, multa sanatate sotului si recuperare rapida. Job isi gaseste el, sanatos sa fie.

Ai si tu grija cu stresul asta, ca esti o mana de om.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, am intrat si eu dupa mult timp pe aici si vad o gramada de realizari dar si probleme. 

 

Lady, poate reusesti sa mergeti chiar azi la spital, cel putin sa va linistiti? 

 

Deea, imi pare rau, tata a avut acelasi lucru si nu e tocmai placut. Ce dr inconstienti si neglijenti! La noi el nu a spus mult timp, de jena, l-am adus la Buc fix in ultima secunda, putea face ocluzie intestinala si a ramas cu niste chestii... In mod normal nu au dreptul sa nu il reprimeasca la munca. 

 

Gina, eroina cu santier!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ,

 

 

Lady , Doame ajuta , sa fie totul bine !

 

Deea multă sănătate !

 

Gina , sa te recuperezi cât mai repede !

 

Andrei este Spiderman , am cedat si am prins scaunele de masa , pentru a nu le mai putea lua . Suntem franti amândoi , ne muncește Andrei .

 

Eazy , cum mai este viața in Germania ?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...