Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumesc de intrebare. Sarcina merge bine pana acum, ceva mai greu ca la prima, dar sunt si eu mai batrana :)

Nu vrem sa stim ce e nici de data asta. Sotul zice ca va fi baiat, eu ca va fi fetita.

I-am povestit si lui Andi, iar cand il intreb ce are mama in burtica, raspunde ca "bebe".

 

Lady, Deea, cum sunteti?

Va pup si sa auzim numai de bine!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inghinal,  Maddutz.  Nu reuseam sa gandesc cand am scris

in general, ganglionii se maresc ca volum, ca raspuns al organismului la un proces inflamator, infectios, etc. mai sunt si alti ganglioni inflamati? a fost racit? a fost bolnav? probabil ti se vor recomanda un set de analize, daca nu poti lega de nici un eveniment de genul acesta (raceala, boala), sau poate ti le recomanda oricum...daca considera medicul. se poate recomanda chiar biopsie, dar nu cred ca e cazul sa ne gandim pana acolo...

si da, ganglionii pot fi durerosi si sa deranjeze mersul, chiar sa-l impiedice...

ai mai fost la medic?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, pe elefant. ro au reducere de 50% la toate cartile. puneti in cos ce vreti sa cumparati si, la final, introduceti codul promotional (va apare pe prima pagina CARTE8666) si se aplica reducerea de 50%.

mi-am comandat colectia "hoinari prin anotimpuri". mi-o doream de mult. din pacate nu aveau toamna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari fetelor!

Mi.am recuperat sotul de la spital, e mai bine, trebuie sa mai mearga la pansat un timp, dar macar nu mai are asa dureri si merge si el. Nu poate merge asa mult si nici sa stea mult in picioare, dar treptat  ...

Acum macar ma ocup de el acasa, nu mai alerg pe la spital toata ziua.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...