Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

Prima cazatura urata si la noi- in urma cu vreo 2ore, de la vreo 50cm, direct pe asfalt, nu a avut instinctul de a pune mainile in fata, asa ca a cazut cu fata in jos, s-a lovit la gura si la nas. Are buza superioara umflata, nasul julit, arata groaznic. Eram la un pas distanta, nu am reusit sa il prind. M-am speriat teribil

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Prima cazatura urata si la noi- in urma cu vreo 2ore, de la vreo 50cm, direct pe asfalt, nu a avut instinctul de a pune mainile in fata, asa ca a cazut cu fata in jos, s-a lovit la gura si la nas. Are buza superioara umflata, nasul julit, arata groaznic. Eram la un pas distanta, nu am reusit sa il prind. M-am speriat teribil

la noi s-a intamplat duminica trecuta. rezultatul: nasul julit si fruntea. plus cucuiul aferent din frunte [batcap]  astazi, deja, aproape ca nu se mai vede...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in general, balerina e cuminte. e linistita. daca ma joc cu ea nu sunt probleme. cand vreau sa fac ceva treaba...eheheeee...se schimba datele problemei. devine smiorcaita, se tot agata de mine, stiti voi...cred ca toti fac asa...
sincera sa fiu, in locul ei, si eu as face la fel... [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu azi a intrat cu capul în lada de jucării.  Stătea cu capul în jos și cu picioarele în aer și scheuna :) Azi noapte era să ajungă jos din pat,  deși doarme la perete. L-am găsit la picioarele patului cu capul și brațele în pat, cu picioarele pe covor, sforăind  :)

o, daaaa....faza cu cutia de jucarii i s-a intamplat si balerinei de vreo 2 ori [:-)))]

 

azi, a luat ligheanul de rufe si s-a tolanit in el, luandu-si pe rand tot felul de jucarii. binenteles ca s-a rasturnat cu ligheanul de cateva ori, dar fara consecinte negative.

 

noi avem probleme cu adormitul. nu vrea sa se puna sa doarma, chiar daca e rupta de oboseala. asa ca....deseori adoarme stand in picioare si cu corpul, capul si mainile intinse in pat.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu Maddutz ce tare e Daria! Ana se agita in pat,sare,danseaza,se intinde in pat,vrea tzatza,sta langa mine,se ridica si tot asa cate 1-ora.De ametesc eu cand ma uit la ea.Iar de cateva ori am adormit inaintea ei :-)

Ieri se plimba prin casa fiind in sac.Era super haioasa fiindca ii iesea

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mereu m-am mirat cum adorm unii copii pe unde apucă, cu ai mei nu am pățit  :)

În altă ordine de idei mi s-a stricat căruciorul...Și  nu mă mai țin șalele  (mai exact piciorul stâng ) să îl port, deci musai altul nou. :( Mereu am urât să aleg cărucior, mi se pare foarte complicat. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Eu, dupa o saptamana de concediu de vis, am revenit azi intr-un cosmar de transport in comun. Iar am facut 2h+ pe drum spre serviciu dimineata. Abia astept sa plecam.

 

Lady, imi pare rau ca ati trecut prin asta. Stiu cat de naucitor poate fi. I s-a intamplat si lui Dani intr-o zi. Isi tragea piciorul drept dupa el, iar dintr-o data s-a pus pe tipat, a cazut in fund si nu se mai putea tine pe picioare. Am zis ca a cazut cerul pe mine. Astia de aici nici nu s-au uitat la el, pe motiv ca plange si ca nu il pot consulta. I-a trecut cu masaj acasa, dupa mintea mea, in vreo doua zile si nici acum nu stiu ce a fost.

 

 

Deaa, ma bucur ca sotul e acasa. Sanatate multa!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of, Lady, daca nu are reactii in urmatoarele orele, e ok. Si Dani a cazut pe asfalt direct in nas, nu a pus mainile in fata. I-a curs sange pe nas, s-a invinetit putin buza. M-am speriat tare, dar a fost bine pana la urma.

 

Poca, foarte tare Andrei al tau! Faza cu cutia de jucarii am patit-o si noi, numai ca ramasese in balans pe burta si nu putea misca deloc. Era cu picioarele in aer, dar nu atingea nici cu mainile marginea cutieii. [:D] Ma striga disperat, iar eu credeam ca vrea sa ii dau vreo jucarie la care nu ajunge, asa ca nu ma grabeam.

 

Legat de carut, eu am luat unul Mothercare de la un car-boot sale cu £5. E super marfa! L-am cautat pe net si e £150 nou. Cauta prin zona ta si poate ai noroc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...