Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Hello fetelor!

Nu am mai intrat de ceva timp, dar acum CA s.a stricat vremea o sa fiu prezenta. Noi daca tot stam in casa bucatarim toata ziua, deci daca mai vreti idei de papa mai aruncati un ochi pe blog.

Gina tu cum te mai simti?

Meey ti.am lasat mesaj pe fb. 

Gravidutele noastre ce fac?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata !

 

I-am cumpărat si noi lui Andrei tot felul de mașini si motocicleta electrică , doar 5 min se joaca cu ele . Cu restul jucăriilor doar sa le răstoarne si asta este tot :(

Tricicleta sta nou nouță in debara , se tot foiește pe ea ... vrea sa ii desfacă centurile . Pe scaunul lui de copil nu mai vrea sa stea , vrea pe scaunul nostru , sa stea la fel ca noi . Ii place cățăratul , iese si intra in pătuțul lui , pe mobila .... Sa stea sa se uite si el de sus . Vrea sa facă ce vede la noi , sa spele la chiuveta , sa înșurubeze cu tatăl sau ... Trage apa la WC de 1000 de ori ... ETC.

 

Va pup pe toate !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

greu mai reusesc sa urmaresc forumul ca sunt tot cu treaba...De cand am inceput gradinita tot intr-o boala o tinem....intai muci si tuse copiii, apoi enterocolita toti 4, acum eu si V suntem raciti, banuiesc ca si Tudor ca a facut febra vineri si sambata si este extrem de marait....Nea-m facut abonemant la orl la pediatrie tot din2 in 2 saptamani mergem...

 

Gina, incearca aerosoli sau prospan pentru tuse, e f bun la gust si la ai mei f bine le merge. Pediatra copiilor de la Tm zicea ca in raceli au un apogeu de vreo 2 zile de tuse dupa care isi revin cu sau fara prea multa medicatie...

 

Maddutz, la V am folosit f mult tricicleta cum stateam la bloc era extrem de utila la plimbari, dar aici nu prea am ce face cu ea...intr-adevar eu folosesc mult carutul ca am si buggy board pt V.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina tu cum te mai simti?

Binisor, multumesc :)

Mi-e greu cu piticii, dar ...... ne descurcam.

Cel mai greu imi este la spalat, ca trebuie sa o spal macar de doua ori pe zi la fundic (mare c---------cioasa :))) si nici vorba sa am voie sa o ridic la chiuveta, asa ca mi-am pus un scaunel langa cada, s-a invatat si merge singura la baie cand ii spun de spalat si stau jos, ca altfel nu pot, adica nu vreau sa ma fortez aiurea. O iau in brate si o spal la cada.

 

Cele mai tari jucării ever sunt niște cutii de iaurt și niște piese de puzzle. Se joacă ore intregi cu ele :))) Le răstoarnă dintr-o cutie în alta întruna

La noi in perioada asta la foarte mare cautare sunt cartile, cartile, cartile.

Pe afara ar vrea in tractorul lui Mihai, in tricicleta cea mare, numai unde nu poate sa urce sau sa mearga singura.

Ma are o masinuta joasa, fara pedale, si mai merge cu ea singura. la inceput era tare caraghioasa, ca nu prea reusea sa mearga decat inapoi, parca se tot chinuia sa parcheze :)))

 

Sim, se va juca mai tarziu cu toate!

Anei nu i-am cumparat mai nimic ca are de la Robi,inclusiv haine.

La haine nu m-am putut abtine sa nu-i iau rosii, roz, multicolore, fustite, rochite samd [batcap]

Are rochite pe care nu le-a imbracat niciodata si care nu or sa-i mai vina la anul [smulgpar]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...