Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Cu scuzele de rigoare pt ca raspuns inaintea lui Maddutz, iti spun ce a mers la Iustin: Chamomilla 7CH sau 9CH cate 3 gran direct in gurita

[pup]

da, stefi, ii poti da chamomilla. poti da si ch 15 sau chiar ch 30 (eu as merge pe ch 15) cate 3-5 granule. ii poti da fie seara, inainte de culcare sau, in perioadele de "acutizare", ii poti da si din ora in ora.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maddutz, o intrebare, te rog :)

Tu ce stii despre extractul de rasina de mumia? Este chiar asa un panaceu universal, cum am citit, sau i se face prea multa reclama?

nu stiu nimic despre el. stiu ca julia l-a laudat, dar nu m-am obosit sa citesc si, pana in acel moment, nici nu am auzit niciodata de el. nu prea am incredere in panacee universale.

...hai ca ma pun pe citit! [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

balerina se joaca cu toate jucariile. pe rand. si pe urma se invarte prin camera, nestiind de ce sa se mai apuce. si....iar le ia la rand...

am inceput sa i le mai ascund, ca sa le redescopere dupa o saptamana, doua. functioneaza! [pk]

am mai pus ochii pe niste jucarii pe amazon.co.uk si ma mananca degetele... [ups]

din 2 noiembrie mergem la cresa! [pk]  in 30 octombrie o vom cunoaste pe educatoare [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...