Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

gina, ma bucur ca esti ok [flo2]

maine vom merge la cresa. vom merge numai pentru jumatate de ora, cand copii vor iesi in curte. si o voi lasa singurica, cu ei. sa speram ca va fi bine [fri]

eu am alte teme de facut. de unde cumpar pantaloni de fas pentru balerina si cizmulite impermeabile sau de cauciuc? ii vor trebui pentru zilele cu ploaie. am inteles ca vor fi scosi in curte, indiferent de vreme, ploaie, vant, ninsoare...asa ca, trebuie sa ii cumpar pantaloni de fas si cizmulite impermeabile. idei?

 

 

Maddutz, panatolni sau costum de ploaie gasesti si in c&a, H&m,iar cizme in carrefour sau auchan. Cele de la auchan nu prea tile recomand ca sunt foarte joase...

La lidl au avut la pret ok costum de ploaie si cizme, dar nu cred ca mai gasesti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna fetele , Ma bucur Gina ca esti bine ( fata de ce își dăduse doctorul cu părerea ) [flo2] Andrei a fost răcit săptămana trecută si am rămas cu el acasă . Maddutz , conform experienței din Norvegia unde copii sunt scoși afara indiferent de vreme : primavara / toamna cizme cauciuc fără captuseala iarna - cizme cauciuc cu căptușeala( dar țin umezeala , transpiratia piciorului ) sau mai bine ghete rezistente la apa , vânt si permit RESPIRAȚIA piciorului . - costum de Sky ori combinezon ori salopeta si geaca cu gluga .

post-125789-231229_thumb.png

post-125789-164823_thumb.png

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simo, suzie, new, multumesc pentru raspunsuri. urmeaza sa-mi fac timp sa merg la cumparaturi.

am fost si azi la cresa. am stat cam 25 de minute. ea cu copiii, eu afara, asteptand. cand mi-a adus-o, era zambitoare, iar in drum spre masina nu prea dadea semne ca ar vrea sa mergem, ci sa mai ramanem. incurajator...maine vom sta mai mult. cred totusi ca, dupa ce se prinde cum merge treaba cu cresa, tot se va lasa cu "scandal".

partea proasta e ca...am racit amandoua. nu stiu cum. ei ii curge nasul, pe mine ma doare gatul. si mie mi-era teama ca se va raci la cresa...dupa cum sta treaba, ea ii va imbolnavi pe restul [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ce mai gatiti? Tudor iar e in greva foamei....

Andrei e vesnic in greva foamei...asa ii place lui sa stea flamand [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Delia, mi-e dor de meniurile tale zilnice....Cum se simte sotul dupa operatie?

Deea - trebuie sa-i dai un porc

si mie imi e dor de meniurile ei,  desii nu le-am incercat niciodata par delicioase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...