Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ghiocei de martie 2014 - Cap 2


Recommended Posts

  • Răspunsuri 948
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Meey chiar scapi de soacra! Yupiii! Dar o sa mai ai nevoie de ea sau de altcineva sa.l ia de la cresa si sa stea pana vii tu.Sau are cresa program prelungit

program prelungit [colegi] [colegi] [colegi] de la 8-4, il duce al meu si il iau eu

abea astept

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata.

Da, Meey. Plus ca eu nu prea am ce povesti. Sunt acasa cu I ziua toata. Asigur entertainementul :) caci se plictiseste destul de repede.

Chiar, voi ce jocuri/jucarii favorite aveti? Ei ii place v-ati ascunselea si mai are un device cu melodii si numere.plus niste carticele sonore pe care nu le mai mananca :)

De intarcat...si eu cred ca la majorat....ma plangeam eu cand era nou nascuta ca nu vrea sa suga?! Ei bine se revanseaza acum. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, fete!

Si noi pe aici, de obicei cand tzitzilim :)

Meey, esti frumoasa si cu si fara machiaj, dar (si) eu prefer fara [flo2]

 

Noi tot cu amenajari exterioare (mama ei de curte mare, ca ne scoate peri albi pana o vedem cum vrem noi): turnam betoane/alei, ca sa putem pune pavele mai tarziu, am inaltat si o parte din curte, ca erau denivelari, nu mari, dar erau.

Ne mai gandim ce pomi sa punem si pe unde, la fel si cu boschetii/plantele decorative si cum vine toamna si e bine de plantat, sa trecem la treaba.

 

Maria ar manca aproape orice (carnea vad ca o cam refuza pe cadura), iar de Mihai ma rog sa ia doua guri de mancare, nu stiu din ce creste copilul asta, ca tare putin mananca [smulgpar]

Mai nou, a descoperit branzicile cu fructe la paharele mici de tot si mananca trei odata. Am gasit la Lidl unele care par mai ok si-i iau, numai sa manance si el ceva.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...