Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

"El unico" prim ministru inculpat


Recommended Posts

  • Răspunsuri 82
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Marius, din pacate stransul gunoaielor nu ne intereseaza, asa ca Ciolos trece neobservat.

Sa recunoastem, o zic mereu si fara inconjur, prezenta celor ca Ponta in viata noastra se datoreaza in cea mai mare parte oamenilor orbi, surzi (desigur, in sens figurat), fara idealuri, rai, needucati...etc. care sustin aceste personaje prin aprobare, instigare, vot.

Sau, cum s-a vazut, celor care zilnic muncesc temeinic si se lupta neobosit pentru dreptul lor de a fi furati.

Acestia sunt partasi cu Ponta si toate lichelele care nu dau doi bani nici macar pe cei ce-i pupa-n dos cu atata sarg.

 

http://republica.ro/doctorul-si-sufleteii-znu-te-lasa-victore-doctoratul-este-in-suflet-nu-pe-diploma

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rufus... (cand eram intr-o anumita pozitie intr-o firma mare de tot) m-a chemat unul dintre administratori venit in tara in turul sau specific prin Europa sa discutam problemele firmei (pe partea mea desigur) si una alta mi-a zis ca este o vorba romaneasca:

 

"Pestele de la cap se impute "  dupa care a completat raspicat:

"Si tot de la cap se mananca"

 

A fost un dus rece nu pt ca as putea neaparat sa plec dar .... e chestie de mentalitate si o lectie buna primita de la investitori straini.

 

Eu prefer sa promovez ceea ce este sanatos si sa lovesc ce este nesanatos. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...