Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Fulguleti de Ianuarie 2015 cap 6


Recommended Posts

Off, ca am scris mai mult, dar vad ca nu mi-a postat mesajul. Au ccrescut piticii nostri. De cand am copil, altfel vad copiii din jur. Inainte sa ai copil, pari a fi cel mai bun viitor parinte, stii o groaza de teorie si atat, te astepti sa iti poti "imblanzi" copilul ca pe un animal de casa. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

asa e...inainte de a avea copii avem impresia ca le stim pe toate...ca o sa fac asa si pe dincolo,copilul meu n-o sa faca asa...eu o sa procedez altfel...etc. cunoastem...numai ca nu e tocmai asa...trebuie sa ne adaptam nevoilor copiilor nostri, nu toti sunt la fel...si mult si manipulatori iar eu cel putin cedez foarte usor in fata ei,cand pune botic..nu-i rezist :))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Buna fetelor. M-am inregistrat de ceva timp pe site dar va spun sincer ca nu am avut nici curaj si nici timp sa intru sa conversam. V-am citit cat de cat mesajele.Felicitari pentru bebeii vostrii cei frumosi si dragalasi. Eu cont de facebook nu am dar are fratele meu.As putea primi accept daca m-as loga cu id-ul lui? Eu am nascut o fetita pe nume Elsa-Elena pe data de 09.01.2015 de 3290g si 51cm prin cezariana. Deja avem 10 dintisori, 78cm si mergem aproape perfect.Va pupam si va dorim o seara minunata.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Hei, mămici vesele ce mai faceți? La multi ani cu bucurie tuturor copilașilor voștri, speram că sunteți bine cu toții!

Noi suntem bine, Raducu merge de la 10 luni, acum deja aleargă :)

Avem dezlegare la aproape orice la mâncare, suntem foarte fericiți că oricum mănâncă puțin ca un greieras :) Are 9 dintisori, toți incisivii și un canin :)

Va pupam cu drag

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ema86.

Din pacate nu imi pot face cont pe facebook.

O sa va urmaresc aici cat pot si din cand in cand va mai adresez si cate o intrebare.

Ca de exemplu: mai e vreuna dintre voi care pe langa supliment de lp si mancarica solida ii mai da si tzitzi la bebe?

Eu inca ii mai dau pe timpul noptii si am auzit atat pareri pozitive cat si negative referitor la acest lucru si pur si simplu nu stiu ce sa fac.

O seara buna la toate si pupicei la bebei.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...